התקשר עכשיו

050-9990693

Menu

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

אנא מלא שם
אנא מלא טלפון תקין
אנא מלא אימייל

מדריך ריקודי שורות לאירועים וקבוצות

ריקודי שורות ברזילאים ולטינים הם ריקודים מקפיצים ומהנים מאוד. קל לרקוד אותם, קל ללמוד אותם, המוסיקה מהנה והם גם פעילות ספורטיבית - אירובית חשובה ששורפת המון קלוריות ומעלה חיוך. בא לכם על הפעלה של ריקודי שורות חד פעמית או קבועה, בקבוצה או באירוע? כאן תמצאו את כל הפרטים.

מה זה ריקודי שורות?

ריקודי שורות הם ריקודים קצביים ומהנים, אשר כוריאוגרפיים הכינו להם באופן מיוחד ריקוד מקפיץ, כיפי וקליל. את הריקודים הללו, נהוג לרקוד בקבוצות, כך שכולם עושים את אותן התנועות של הריקוד, באותו הזמן. הדבר כמובן נראה יוצא דופן ומהנה מאוד. צורת הריקוד היא בדרך כלל בשורות, שורה אחרי שורה של רקדנים שמבצעים את אותן התנועות. מדוע בשורות? ככל הנראה, הריקודים הפכו לריקודי שורות, גם בגלל הסדר הויזואלי שהיה נוח יותר לאנשים, אך גם בגלל שהרקדנים המקצועיים, אלו שיודעים את התנועות הכי טוב, עמדו מקדימה ורקדו, והרקדנים שרצו ללמוד מהם עמדו מאחוריהם כדי לראות אותם רוקדים ולעקוב אחרי התנועות, וכך נוצרו בעצם השורות.

מה קורה בהדרכת ריקודי השורות?

בהדרכת ריקודי השורות, יגיעו מדריך או מדריכה מקצועיים, להפעלה מקפיצה ומגניבה. ההפעלה תהיה בשיטה ייחודית - ON MUSIC - כך שההדרכה היא תוך כדי המוסיקה, אין כמעט רגעים של שקט או שעמום. הריקודים קלילים, מהנים, ונורא כיף לרקוד אותם. המדריכים שלנו מלאים אנרגיות וחוץ מלרקוד ולהדריך את הריקוד בצורה הכי טובה, הם גם יודעים לעשות שמח ולהכניס המון אנרגיות.

למה לרקוד ריקודי שורות?

בפאן הספורטיבי - ריקודי השורות הם פעילות אירובית טובה. הם שורפים המון קלוריות ונורא טובים לפעילות חד פעמית או קבועה. מדובר בקצבי שירים מהירים שידאגו שאתם גם תזיעו וגם תהנו מכך. בנוסף לכך, ריקודי השורות הם מאוד מהנים. הריקודים הברזילאים נותנים תחושה של קרנבל ברזילאי ושל חופי ברזיל הנפלאים. התחושה של ריקודים ביחד כאשר כולם עושים את אותן התנועות נותנת תחושה של קבוצה. השירים כיפיים ומעלים חיוך כך שנחמד לשמוע אותם תמיד.

קבלו הצעת מחיר להדרכת ריקודי שורות לטיניים וברזילאים

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים:
אנא מלא שם

אנא מלא טלפון תקין

אנא מלא אימייל

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסה, רואדה, בצ'אטה, צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, ריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

נשמח להעביר לכם אחת מההדרכות שלנו: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירוע, ריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונה, ריקוד בר מצווה, ריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

back to top

שירותים נוספים