התקשר עכשיו

050-9990693

Menu

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

אנא מלא שם
אנא מלא טלפון
אנא מלא אימייל

קרוזטה | Cruzate

פרטי התרגיל

שם: Cruzate
שם עברי: קרוזטה
פירוש: תצליב! (כאילו פקודה)
סימון: אין
רמה: 6 

מהלך התרגיל

מתחיל בSombrero, אך ב5,6,7 לא עושים הצלבה, אלא רק מחליפים מקום בהליכה. אז עושים Enchufla ב1,2,3 וב5,6,7 בנים עושים Vuelta מתחת ל2 הידיים, מגיעים למצב שבו הבת נמצאת מאחוריהם. אז ב1,2,3 בנים שמים את הידיים על כתיפיהם ב"X", כלומר, מניחים ב1 את יד שמאל על כתף ימין, וב3 מניחים את יד ימין על כתף שמאל. ב5,6,7 בנים מעבירים את הידיים מהכתפיים יותר למטה, בערך לגובה החזה. ב1,2,3 הבא הבנים מסתובבים ימינה מתחת לידי הבת, דרך כתף ימין, ושמים את הידיים על עורפן של הבנות (כמו בGaviota). ברגליים נכנסים למצב של Tight Turning (סיבובי לחץ), ומסתובבים שמיינה אחת במצב זה. אז עוזבים את יד שמאל, ומסובבים את הבת סיבוב ימינה ב1,2,3. אז ב5,6,7 שמים את היד על בת בAlarde, במעין סיומת של Dedo. אז (אם ברואדה) DQN.

מעוניינים בלימוד סלסה, רואדה או ריקודים לטיניים?

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים:
אנא מלא שם

אנא מלא טלפון

אנא מלא אימייל

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסה, רואדה, בצ'אטה, צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, ריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

נשמח להעביר לכם אחת מההדרכות שלנו: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירוע, ריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונה, ריקוד בר מצווה, ריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.