התקשר עכשיו

050-9990693

Menu

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

אנא מלא שם
אנא מלא טלפון
אנא מלא אימייל

סרפיינטה טרס | Serpiente III

פרטי התרגיל

שם: Serpiente III
שם עברי: סרפיינטה טרס
פירוש: הנחש 3
סימון: אין
רמה: 6 

מהלך התרגיל

מתחיל באחיזת סומבררו הפוכה; ימין לימין, שמאל לשמלא, אך שמאל מעל ימין. מסובבים ימינה עם יד שמאל, כך שהבת נקשרת מאחורי גבו של הבן. אז מקפילם אז יד שמאל מאחורי הגב, כך שמגיעים למצב של Backrocks (צעד בסיס 2) גב לגב. עושים החלפות מקום תוך כדי הסתכלות זה על זה (בדומה לEl Uno או El Dos), כמה שרוצים. אז כשרוצים לסיים, צריך שהבת תהייה מימין לבן, ואז הבן יוצא מתחת ליד שמאל שלו, בסיבוב ימינה, ומחליפים מקום. אז עושים Enchufla, וסיומת כמו של Candado.

הערות נוספות

בתרגיל זה אפשר "לשחק" עם התזמון. את הכניסה רצוי לבצע על שמנייה אחת, אך על שירים מהירים ניתן גם על 2. את הBackrocks (צעד בסיס 2) ניתן לעשות שמנייה אחת, או כמה שמניות שמתחשק למוביל. גם את היציאה אפשר לעשות ברביעייה, בשמנייה, או אפילו ב2 שמניות...

מעוניינים בלימוד סלסה, רואדה או ריקודים לטיניים?

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים:
אנא מלא שם

אנא מלא טלפון

אנא מלא אימייל

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסה, רואדה, בצ'אטה, צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, ריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

נשמח להעביר לכם אחת מההדרכות שלנו: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירוע, ריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונה, ריקוד בר מצווה, ריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.