התקשר עכשיו

050-9990693

Menu

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

אנא מלא שם
אנא מלא טלפון
אנא מלא אימייל

סקורפיון | Scorpion

פרטי התרגיל

שם: Scorpion
שם עברי: סקורפיון
פירוש: עקרב
סימון: אין
רמה: 6 

מהלך התרגיל

מתחיל שמנייה ראשונה בVacilala עם 2 ידיים מוחזקות באחיזה של ידיים מקבילות, שבה עושים 2 סיבובים לבחורה בלי לעזוב ידיים, כך שהיא נמצאת בסוף שמנייה זו ב"כריכה" כפולה (כלומר העברנו את יד ימין מסביב לצווארה פעמיים). בשמנייה השנייה ממשיכים להסתובב, ותוך כדי החלפת המקומות הבן מעביר את יד שמאל בעל הראש של הבת והראש של עצמו, ומוריד & מקפל אותה מאחורי גבו. בשמנייה השלישית הבן, עם יד ימין שלו מסובב את הבת ימינה, תוך כדי שהוא עצמו מתחיל להסתוב שמאלה, וכך הבת "משתחררת" מה"קשירה" בה היא הייתה. בשמנייה רביעית הבן ממשיך את הסיבוב שמאלה מתחת לידו הימנית שאוחזת בידה השמאלית של הבת, ויוצא עם הפנים מולה (כל זה תוך כדי החלפת מקומות). אז, בשמנייה החמישית, עושים Enchufla, וסיומת של גאנצ'ה עם יד ימין של הבן.

הערות נוספות

בתרגיל זה, כמו תמיד בקזינו קובני, אך במיוחד בתרגילים של רמות 5 & 6, חשוב מאוד כל הזמן להמשיך להסתובב עם כיוון השעון ולהחליף מקומות, כיוון שעל זה בנוי הסגנון הקובני! אם לא תסתובבו, יהיה כוא, קשה, אף כמעט בלתי אפשרי לבצע את התרגיל, במיוחד את החלק עם העברת היד מאחור בשמנייה השנייה.

מעוניינים בלימוד סלסה, רואדה או ריקודים לטיניים?

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים:
אנא מלא שם

אנא מלא טלפון

אנא מלא אימייל

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסה, רואדה, בצ'אטה, צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, ריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

נשמח להעביר לכם אחת מההדרכות שלנו: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירוע, ריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונה, ריקוד בר מצווה, ריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.