התקשר עכשיו

050-9990693

Menu

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

אנא מלא שם
אנא מלא טלפון
אנא מלא אימייל

סרפיינטה | Serpiente

פרטי התרגיל

שם: Serpiente
שם עברי: סרפיינטה
פירוש: נחש
סימון: אין
רמה: 6 

מהלך התרגיל

מתחילים בSombrero, ואז נכנסים למצב של Beso, אך יד ימין לא מתקפלת מאחורי הגב, אלא נשארת על עורף הבן. ב1,2,3 בנים מקרבים אליהם את הבת כמה שאפשר , ושמים את יד שמאל על עורפה. ב5,6,7 מעבירים את יד ימין מעורף הבן לעורף הבת, ואחרי זה מעבירים את יד שמאל שוב לעורף הבן, מאחורי יד ימין, כך שעכשיו נמצאים במצב קרוב מאוד (רגליים נמצאות במצב של סיבוב לחץ). במצב זה עושים שמנייה של Tight Turning (סיבוב לחץ, אחד או יותר מי שיכול), ואז DQN.

הערות נוספות

בשביל תרגיל זה בני הזוג חייבים להיות קרובים עד כמה שאפשר!!! כי אם לא יהיו כך, פשוט לא יהיה מספיק אורך ידיים בשביל לבצע את התרגיל.
ובבקשה אנשים, לזכור שסלסה, במיוחד קובנית היא ריקוד סקסי, אז תזרמו עם התרגיל, ואל תיכנסו לסרטים ושטויות בגלל הקרבה הרגעית שנוצרת בתרגיל, זה הורס את הכיף בריקוד...

מעוניינים בלימוד סלסה, רואדה או ריקודים לטיניים?

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים:
אנא מלא שם

אנא מלא טלפון

אנא מלא אימייל

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסה, רואדה, בצ'אטה, צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, ריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

נשמח להעביר לכם אחת מההדרכות שלנו: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירוע, ריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונה, ריקוד בר מצווה, ריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.