התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


מאגר הרואדה

רואדה היא ריקוד סלסה זוגית במעגל, בה יש תרגילי סלסה מובנים.  במאגר המושקע שלנו מעל 150 ווריאציות וצעדים שונים - מוזמנים ללמוד, להעשיר את הרפרטואר וכמובן לתרגל. המאגר אינו תחליף ללימוד של התרגילים באמצעות מדריך מקצועי. מקווים שתהנו מן המאגר, ותהנו כמונו מריקוד הסלסה !

Children categories

רמת בסיס

רמת בסיס

רמת הבסיס זו הרמה המקדימה לריקוד הסלסה. ברמה זו נלמד את הבסיס לריקוד, הצעדים, האחיזות, המשקלים, המושגים הבסיסיים. לימוד הבסיס בצורה טובה הוא הדבר החשוב ביותר כדי שלאחר מכן, לימוד הריקוד ילך חלק ובצורה טובה, ובכדי להגיע נכון לרמות הגבוהות.

לפרטים נוספים
רמה 1

רמה 1

לאחר שלמדנו את רמת הבסיס, רמה זו כוללת תרגילים ברמה התחלתית, על מנת לתרגל את הבסיס שלנו וכמו כן ללמוד אלמנטים וואריאציות ראשוניים. גם כאן, חשוב ללמוד ולבצע את התרגילים בצורה הנכונה, מאחר והם יהיו הבסיס לתרגילי הרמות הגבוהות יותר.

לפרטים נוספים
רמה 2

רמה 2

כאן נלמד ואריאציות המבוססות על רמת הבסיס והרמה הראשונה. ברמה זו נתקדם קצת יותר עם הואריאציות הקודמות וכמו כן נלמד ואריאציות ותרגילים חדשים שיהיו הבסיס לרמות הבאות.

לפרטים נוספים
רמה 3

רמה 3

ברמה זו נתקדם לואריאציות מורכבות יותר, חלקן מבוססות על הרמות הקודמות וחלקן חדשות. הואריאציות יהיו יותר ארוכות ומורכבות מהרמות הקודמות.

לפרטים נוספים
רמה 4

רמה 4

ברמה זו נרחיב את הידע שלנו בסלסה וברואדה, לתרגילים מתקדמים, חלקם בזוגות וחלקם ברואדה. התרגילים כעת מורכבים ויש צורך בהובלה, מובלות ושיתוף פעולה גבוהים יותר בין בני הזוג והרוקדים במעגל.

לפרטים נוספים
רמה 5

רמה 5

רמת המאסטר שלנו. התרגילים מורכבים ומרהיבים. הובלות מורכבות, שינויי מיקום והרבה אתגר.

לפרטים נוספים

שירותים נוספים