התקשר עכשיו

050-9990693

Menu

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

אנא מלא שם
אנא מלא טלפון
אנא מלא אימייל

שירי סלסה לתרגול עם ספירה

מחפשים שירי סלסה לתרגול? רוצים שבתוך השיר תשולב גם הספירה של הצעדים? בעמוד זה תוכלו למצוא שירי סלסה לתרגול, עם ספירה. שירים שונים ומגוונים איתם תוכלו לרקוד ולתרגל מתי שתרצו, ללא עזרת המדריך. תהנו!

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים:
אנא מלא שם

אנא מלא טלפון

אנא מלא אימייל

Invalid Input

אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שהתחלתם ללמוד סלסה. אז קודם כל - מזל טוב והמון בהצלחה! סלסה הוא ריקוד מאוד מהנה, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להתחבר אליו טוב יותר ומדויק יותר.

לימוד ריקוד הסלסה לפי הקצב

כאשר אנחנו לומדים לרקוד סלסה, אנחנו מתחברים לעולם חדש של מוסיקה וקצב. ההכרות עם הקצב הלטיני היא סוחפת ומעניינת וכמובן כדי לבצע את הצעדים בצורה מדוייקת על הקצב צריך קצת לתרגל.

רוצים ללמוד סלסה טוב יותר? הזמינו שיעור פרטי בסלסה עם המדריכים שלנו!

 

שירי סלסה לתרגול עם ספירה - הקדמה

ספירת הקצב של הסלסה, 1-2-3 5-6-7 היא ספירה מיוחדת לסגנון הסלסה. במידה ואתם רוצים לדעת יותר על הסגנון, הכלים והספירה - בקרו בעמוד המאמרים שלנו. כדי לקלוט טוב יותר את הספירה ואת ההפסקה בספירה (4 / 8) מצאנו בשבילכם שירי סלסה לתרגול הכוללים את הספירה. כך תוכלו לתרגל מתי שתרצו ללא עזרת המדריכים.

מה חשוב בתרגול סלסה עם הספירה

איזה שיר לבחור - תוכלו לבחור איזה שיר שבא לכם. אנחנו ממליצים לתרגל עם כל השירים, כדי להכיר טוב יותר את המקצבים של הסלסה. אבל בהתחלה, תוכלו לתרגל עם שיר אחד בלבד, כדי להקל על עצמכם, ואח"כ להוסיף שירים נוספים.

החיבור שלכם לשיר - חשוב להקשיב לשיר, אפשר להקשיב לו גם בלי לרקוד. לעצום עיניים, לשמוע את השיר, את הזמר/ת, את כלי הנגינה, את הקצב. כך תתחברו אליו טוב יותר.

סגנון השיר - סגנון שיר הסלסה יכול להיות קובני או LA. אבל, בצעדי הבסיס זה לא משנה. פשוט בחרו כל שיר שתרצו ואתם אוהבים ותרגלו עליו את הצעדים.

מהירות השיר - כאשר אתם בוחרים שיר סלסה לתרגול, חשוב לשים לב לקצב, המהירות שלו. שיר מהיר מידי יכול להיות לא נוח לריקוד בתור התחלה. בחרו שיר שנוח לכם, אח"כ שחקו עם המהירות לשירים מהירים יותר או איטיים יותר. 

הכרות עם השיר - יותר קשה לרקוד על שיר שלא מכירים. הקשיבו לשיר במלואו, הכירו אותו. לאחר מכן יהיה לכם קל יותר לרקוד עליו.

תרגול לטווח ארוך - אל תתייאשו, לוקח זמן ללמוד כל דבר חדש. תרגול של שיר אחת ליום, והקשבה לשירי סלסה במהלך הזמן הפנוי שלכם, יעזרו לכם להכנס לקצב לאט לאט.

שירי סלסה לתרגול עם ספירה - איטיים

שירי סלסה לתרגול עם ספירה - קצב בינוני

שירי סלסה לתרגול עם ספירה - מהירים

 

מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים:
אנא מלא שם

אנא מלא טלפון

אנא מלא אימייל

Invalid Input

רוצים להזמין שיעור סלסה פרטי ולקבל טיפים אישיים ומדוייקים ממדריכים מקצועיים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שירים לריקוד סלסה + ספירה
שירי סלסה לתרגול צעדים
שירים לתרגול ריקוד סלסה עם ספירה
שיר סלסה למתחילים
שירים לריקוד סלסה כולל ספירה
מוסיקת סלסה עם ספירה
שירי סלסה לתרגול מתחילים כולל קצב
שיר סלסה לתרגול מתחילים

back to top

שירותים נוספים