התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


מאגר מידע

מאגר הרואדה

מאגר הרואדה

רואדה היא ריקוד סלסה זוגית במעגל, בה יש תרגילי סלסה מובנים.  במאגר המושקע שלנו מעל 150 ווריאציות וצעדים שונים - מוזמנים ללמוד, להעשיר את הרפרטואר וכמובן לתרגל. המאגר אינו תחליף ללימוד של התרגילים באמצעות מדריך מקצועי. מקווים שתהנו מן המאגר, ותהנו כמונו מריקוד הסלסה !

לפרטים נוספים

ריקודי שורות

ריקודי שורות

ריקודי שורות, כשמם כן הם, ריקודים הנרקדים בשורות וכל אחד יכול ללמוד כל ריקוד ללא ניסיון ובקלי קלות. אנחנו מעבירים קורסים והדרכות של ריקודי שורות, הפעלות ריקודי שורות באירועים מיוחדים וגם שיעורים פרטיים. מעוניינים בהדרכת ריקודי שורות? השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם. בנתיים, תוכלו למצוא בעמוד זה חלק מריקודי השורות שאנחנו מלמדים.

לפרטים נוספים

מערכי השיעור

מערכי השיעור

מערכי שיעור לדוגמא בסגנונות השונים וברמות שונות. בשיעורים עצמם ילמדו כמובן גם נושאים נוספים כגון: סטייל בנים ובנות, תנועתיות, מוסיקליות, הפלות, הרמות, השכבות, טיפים וטריקים, הובלה ומובלות וכמובן גם תרגילים נוספים ברמות אלו ורמות גבוהות יותר כולל ואריאציות שונות ואילתורים.

לפרטים נוספים

סגנונות הריקוד

סגנונות הריקוד

כאן תמצאו מידע על כל סגנונות ריקוד, שאנו, צוות Salsa4Fun, מלמדים ומרקידים בערבי הריקוד שלנו.

לפרטים נוספים

כתבות ומאמרים

כתבות ומאמרים

בעמוד זה תוכלו למצוא כתבות, מאמרים ומידע נוסף בנוגע לכל הקשור להרקדות, לעולם הסלסה ולעולם הלטיני. אתם מוזמנים לשלוח אלינו כתבות ורשמים למייל.

לפרטים נוספים

שירותים נוספים