התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


ליידי סטייל בסלסה - שיעורים פרטיים וקורסים - Lady Style

 • שיעורי ליידי סטייל בסגנונות הסלסה וריקוד סלסה לנשים - לרקוד סלסה בצורה חושנית ונשית. לימוד שיעורי ליידי סטייל על ידי מדריכה מקצועית, קורסי ליידי סטייל ועוד.
ליידי סטייל סלסה salsa lady style ליידי סטייל סלסה salsa lady style

אם את רוקדת סלסה, ובא לך לרקוד בצורה סקסית, חושנית, לשפר את התנועתיות שלך ואת התזוזה של כל איבר ואיבר, את חייבת ללמוד ליידי סטייל. כשתרקדי סלסה בשילוב תנועות הליידי סטייל, תוכלי להרגיש את הגוף שלך רוקד באמת, תרגישי את הקצב בכל האיברים בגוף, ותראי את כל העיניים ברחבה נשואות אליך. רוצה לדעת יותר על ליידי סטייל, על שיעורים פרטיים וקורסים? הפרטים בפנים.

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

אם את רוקדת סלסה, ובא לך לרקוד בצורה סקסית, חושנית, לשפר את התנועתיות שלך ואת התזוזה של כל איבר ואיבר, את חייבת ללמוד ליידי סטייל. כשתרקדי סלסה בשילוב תנועות הליידי סטייל, תוכלי להרגיש את הגוף שלך רוקד באמת, תרגישי את הקצב בכל האיברים בגוף, ותראי את כל העיניים ברחבה נשואות אליך. רוצה לדעת יותר על ליידי סטייל, על שיעורים פרטיים וקורסים? הפרטים בפנים.

מה זה ליידי סטייל - Lady Style

סגנון הליידי סטייל הוא התנועתיות שבה כל בחורה משתמשת במהלך הריקוד. כשאנו רוקדות את צעדי הבסיס של הסלסה בין אם זה בזוג או לבד, אנחנו יכולות להעשיר את הצעדים האלו בתנועות גוף שונות ומגוונות שמבטאות את הסגנון האישי שלנו. ככל שנלמד יותר להשתמש בגוף נצליח לבטא את המוזיקה ואת האישיות שלנו כאשר אנו רוקדות, נרחיב את האוצר התנועתי שלנו ונוסיף עניין וצבע לריקוד.

מי יכולה ללמוד ליידי סטייל

שיעורי ליידי סטייל מתאימים לכל רמה ולכל גיל, החל מבנות שמעולם לא רקדו ועד לרקדניות מקצועיות שרוצות להעשיר את הידע שלהן ולשפר את טכניקת הריקוד. המורות המקצועיות בצוות יודעות להעביר שיעור בהתאם לשאיפות התלמידה וליכולות הגופניות של כל אחת ואחת.

מה כולל שיעור ליידי סטייל?

כל שיעור ליידי סטייל מקצועי מתחיל בדרך כלל בחימום, שנועד להכין את הגוף לריקוד, למנוע פציעות. כחלק מהחימום עובדים גם על יכולות של פירוק גוף (היכולת להזיז כל חלק בגוף בנפרד), קוארדינציה, תרגילי כוח, יציבות וגמישות. לאחר החימום לומדים קומבינציית ליידי סטייל שבעזרת תלמדי לרקוד בצורה נכונה וסקסית, תרחיבי את האוצר התנועתי שלך, תלמדי לבטא את המוזיקה באמצעות חלקי הגוף, תזוזי, תזיעי ותשתפרי כרקדנית. נושאי השיעור רבים ומגוונים ויכולים להתמקד בצעד בסיס, תנועות רגליים, תנועות ידיים, סיבובים, זריזות תנועתית, מוזיקליות, יציבות הגוף ועוד. השיעור מועבר בקצב הסלסה. אורך השיעור נע בין 45 דק' לשעה וחצי.

הכלים שניתן לקבל בשיעור ליידי סטייל

אילו כלים תוכלי לקבל בשיעורים וקורסים של ליידי סטייל? מה יהפוך אותך לרקדנית סלסה טובה יותר, ואת הריקוד שלך לסקסי וחושני יותר? הנה התשובות:

* כדי שתיראי טוב על רחבת הריקודים - תקבלי כלים חיוניים על מנת להיראות טוב על כל רחבת ריקודים ובמה.
* תרגישי הכי נוצצת על הרחבה - תלמדי צעדים תוך כדי דגש על ביצועם בצורה נכונה,חיזוק הגוף, העשרת האוצר התנועתי, עבודה על מימיקה, רכישת ביטחון עצמי כרקדנית ככה שתרגישי הכי נוצצת על הרחבה.
* תהני מהעשרת יכולות הריקוד כאשר רוקדים סלסה עם בן זוג מבלי להפריע להובלה של הגבר - כשאנו רוקדות סלסה עם בן זוג, למרות שהוא המוביל, אנו רוצות להביא את עצמנו לידי ביטוי במהלך הריקוד. בשיעורי הליידי סטייל תלמדי איך לקשט ולהעשיר את הריקוד בתנועות מיוחדות וסקסיות כך שלא יהיה ניתן לפספס אותך על הרחבה וכמובן לעשות זאת תוך כדי המשך ריקוד עם בן הזוג או לבד.
* העשרת האוצר התנועתי כאשר אנו רוקדות מול בן הזוג או לבד - ריקוד הסלסה הוא בדרך כלל זוגי אך מדי פעם במהלך הריקוד הבן משחרר את הבת וכל אחד רוקד אחד מול השני בסטייל חופשי. על מנת שלא נקפא במקום וניהנה מלרקוד לבד אנו צריכות לתרגל ריקוד עצמי, בשיעור תלמדי איך לרקוד עם בן הזוג ובנפרד ממנו, נתרגל את היכולת לרקוד באופן מוזיקלי על כל שיר שנשמע ותצברי ביטחון עצמי כך שבכל הזדמנות שתהיה לך תוכלי להפגין את היכולת הריקודית שלך גם מבלי שמישהו יוביל אותך.
* תלמדי לזוז ולהשתמש בגוף בצורה סקסית וחיננית בכל אירוע - בין אם בערב סלסה, חתונה, מסיבה או אירוע חברתי - סלסה ליידי סטייל לא משמש אותנו רק לריקוד הסלסה המסורתי, אפשר להשתמש בקומבינציות שילמדו בשיעור באירועים חברתיים שונים, מסיבות חתונות ובכל הזדמנות שתהיה לכן להזיז בה את הגוף.
* נעבוד על יציבות הגוף, גמישות, כוח, קורדינאציה - כדי לרקוד טוב אני צריכות ללמוד יציבות נכנה של הגוף מהי, להגמיש ולחזק את הגוף על מנת שלא תיפצעי ושהתנועות שלך יראו יותר עדינות וזורמות וכמובן כחלק מלימוד הריקוד תשפרי את יכולת לבצע תנועות מורכבות ומהירות במקביל.
* שיפור הטכניקה שלך - יכולת להשתמש בצורה נכונה בכל חלק בגוף: תנועות ידיים, עבודת רגליים, אגן, ראש, כתפיים. ריקוד בטכניקה נכונה יאפשר לתנועות שלנו להראות מקצועיות ולקווי הגוף שלנו להיות יותר נקיים. כך גם אם מעולם לא רקדת בלט קלאסי או מודרני תינתן לך האפשרות ללמוד את יסודות הטכניקה.

לאילו קבוצות השיעור מתאים?

שיעור ליידי סטייל אפשר לקחת באופן פרטי או כחלק מקבוצה, כמו כן ניתן להנות מסדנה חד פעמית לנשים בלבד לאירועים כגון: מסיבת רווקות, ערבי גיבוש ועוד.

עם איזה ציוד צריך להגיע לשיעור?

* נעלי סלסה (נעלים מיוחדות לריקוד עם עקב) או נעליים שטוחות ונוחות שלא יוצאות מהרגל.
* בגדים נוחים
* חיוך והמון מצב רוח טוב
* כל השאר עלינו!

האם צריך רקע קודם בסלסה?

ממש לא, המדריכה יודעת להתאים את רמת השיעור לכל אחת ואחת בין אם מעולם לא רקדת ובין אם את רקדנית מקצועית.

האם יש ליידי סטייל קובני וליידי סטייל LA?

סלסה ליידי סטייל בסגנון ה-La - מקורותיו של צורת ריקוד זו הם מועדוני הריקודים בלוס אנג'לס של תחילת שנות ה-90. צורת ריקוד זו מאופיינת בתנועות חדות וההובלה נעשית בקווים ישרים. ביטוי חושני חזק מאוד של הבחורה ביטוי הליידי סטייל בא ליידי ביטוי בתנועות אציליות, גבוהות חדות וברורות.
סלסה ליידי סטייל בסגנון הקובני - מקורותיו של הסגנון הינם בריקודים החברתיים של קובה בשנות ה-50 וה-60, שהם הסון, הצ'ה צ'ה צ'ה, והממבו .סלסה ליידי סטייל קובנית מאופיינת בצעדים בתנועה מעגלית בשילוב תנועות אגן זורמות. קיים דגש חזק על תנועת כתפיים ואגן, ולריקוד פן מיני במובהק.

למה כדאי בכלל ללמוד ליידי סטייל?

אם את רוצה לשפר את יכולות הריקוד שלך, לדעת לבטא בריקוד סקסיות, חושניות, עדינות, כוחניות, שמחה, כעס, כאב ואת כל שלל הרגשות הקיימים בתוכך. אם את רוצה להיות מעניינת על הרחבה, לגוון באוצר התנועתי לעלות שלב ברמתך כרקדנית או להתחיל מהצעד הראשון וללמוד את יסודות הריקוד זה המקום בשבילך!
ליידי סטייל הוא חלק מהריקוד וחובה לדעת אותו כדי שהריקוד יהיה מושלם!
כל רקדנית שיודעת ליידי סטייל הופכת את עצמה מפאסיבית בהובלה לאקטיבית, נראית יותר מעניינת וזוהרת על הרחבה. כשרקדנית יודעת לבצע ליידי סטייל בצורה טובה כיף ומעניין יותר למוביל לרקוד איתה, מרתק להסתכל עליה והכי חשוב ההרגשה שלך על הרחבה משתנה לגמרי, הביטחון העצמי עולה, היציבות משתפרת ואת לא מפסיקה להפתיע עם מגוון תנועתי רחב .

שיעור פרטי בסלסה ליידי סטייל

רוצה להשתפר כרקדנית באופן הכי מהיר שיש? שיעור פרטי בליידי סטייל הוא שיעור אחד על אחד, את והמורה, ובו כל צומת הלב מוקדשת אלייך. שיעור פרטי הוא הדרך המהירה ביותר להשתפר. תוכן השיעור וקצב הלימוד יותאם לרמתך האישית ולמטרות שאת רוצה להשיג. התכנים המועברים בשיעור פרטי ליידי סטייל הם רבים ויכולים להתמקד בטכניקה של צעדי הבסיס, סיבובים, מוזיקליות, עבודות ידיים ורגליים, לימוד קומבינציות ועוד. המדריכה תרכיב את השיעור בהתאם למטרותיך ולניסיונה המקצועי.

סדנת ליידי סטייל / קורס ליידי סטייל

סדנת ליידי סטייל מורכב מ-6 מפגשים בני שעה וחצי. כל מפגש מתחיל בחימום פירוק גוף, עבודה על טכניקת הריקוד ולימוד קומבינציה מאתגרת. כל שיעור יתמקד בתוכן חשוב אחר לשיפור הריקוד. מבין התכנים המועברים במפגשים:יציבה נכונה, טכניקת סיבובים, טכניקת ידיים, טכניקת רגליים, מוזיקליות, מימיקה סטיילינג וכלים חיונים שישפרו כל אחת ואחת. בסדנה תקבלו הרבה חומרים וטיפים שיעזרו לכן להיראות מדהים על רחבת הריקודים.
★ למי הקורס מתאים? ★
כל אחת שרוצה להתקדם, לעלות את רמת הריקוד שלה, לקבל כלים חיוניים לעבודה עצמית ולעבוד בכיף באווירה טובה ובקבוצה אינטימית. קיימת סדנת ליידי סטייל ברמת מתחילות ומתקדמות. על מנת לדעת איזו סדנה מתאימה לך אנו ממליצים להתייעץ עם אנשי הצוות.

מדריכות הליידי סטייל שלנו

המדריכות של סלסה4פאן הן בעלות ידע רב בעולם הריקוד ולמדו מאמנים רבים ברחבי העולם. בעלות נסיון בימתי והדרכתי רחב ובעלות מוטיבציה רבה לתת לכן כל פיסת מידע שהן צברו במשך השנים. צוות המדריכות שלנו מאמינות שאפשר להשתפר בכל גיל ובכל רמה ואין סוף ומגבלה ליכולת של כל אחת להתקדם. הכל תלוי ברצון עבודה קשה ומדריכה טובה ומקצועית שמאמינה ביכולותיך.

מעוניינים בלימוד ליידי סטייל בקורס או באופן פרטי?

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסהרואדהבצ'אטהצ'ה צ'ה צ'המרנגהריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

נשמח להעביר לכם אחת מההדרכות שלנו: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירועריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונהריקוד בר מצווהריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

שאלות נפוצות

 • יש לי שתי רגליים שמאליות. האם תוכלו ללמד אותי לרקוד?

  בוודאי, אם אתם יודעים ללכת נוכל ללמד אתכם לרקוד. המדריכים המקצועיים שלנו יוכלו ללמד אתכם בשיעור יחיד פרטי את סודות הריקוד הלטיני. אנחנו מאמינים בכך שכל אחד יכול לרקוד, גם אם הוא קצת חושש, וגם אם יקח לו קצת יותר זמן מאחרים - זה בסדר גמור ובסוף הוא יהיה רקדן מצויין. המדריכים מעבירים את ההדרכות באווירה צעירה ומהנה, באופן אישי ותומך, מה שהופך את ההדרכה לקלילה ונעימה. אנחנו מעבירים גם הדרכות והפעלות ריקוד לקהל וקבוצות - וגם שם נצליח לסחוף את הקבוצה. למדריכים שלנו ניסיון רב ואלפי רקדנים נכחו בשיעורים שלנו. עם הידע שצברנו, אנחנו יכולים ללמד גם אותך לרקוד סלסה וריקודים לטיינים בקלות ובהנאה.

 • אנחנו מתחתנים! כמה זמן יקח לנו ללמוד ריקוד חתן כלה לחתונה?

  קודם כל מזל טוב! את ריקוד החתונה לחתן וכלה מומלץ להתחיל ללמוד כשלושה חודשים מראש – כדי להשיג תוצאות מקסימליות. רוב הזוגות לומדים לפני החתונה את הריקוד ב-10 שיעורים, הכוללים גם כוריאוגרפיה אישית. לכן, בשל העומס הצפוי לקראת האירוע, כדאי לקחת קצת זמן ספייר. ניתן כמובן, ללמוד גם מספר שיעורים קטן יותר בסמוך למועד החתונה – בכדי להשיג בזמן קצר יותר את השיפור המקסימאלי. בכל מקרה, מומלץ להגיע לחתונה לאחר כמה שיעורי ריקוד, גם לשם החוויה והמזכרת וגם כדי שהריקוד שבכל מקרה תעשו, יקבל קצת צבע. עם מקצועיות גבוהה של צוות סלסה4פאן הזוג המאושר מגיע לתוצאות שידהימו את המשפחה והחברים.

 • אילו סוגי הדרכות אתם עושים? האם זה מתאים בשבילי?

  אנחנו עושים הדרכות ושיעורים בריקודים לטיניים שונים וסוחפים. ההדרכות שלנו מותאמות לצורך שלך. בין היתר אנחנו מעבירים שיעורים פרטיים ליחידים או לזוגות, קורסי סלסה, חוגי סלסה, שיעורי ריקוד חתונה לחתן והכלה, סדנאות קשר זוגי, סדנאות קצב, סדנת תנועות גוף, ימי הולדת, הדרכות בבתי ספר, הפעלות באירועים, בר/בת מצוה, מסיבת רווקות, הפעלות בערבי גיבוש ועוד. ניתן להתאים לכל אירוע את תוכן ההדרכה, וכמובן ניתן לקבוע מפגש אחד או מספר מפגשים. בהדרכות הפרטיות ניתן יחס אישי יותר. בהדרכות הקבוצתיות אנחנו מפעילים את הקהל במשך כל האירוע וניתן לשלב גם הופעות. ההדרכות באווירה קלילה ומהנה.

 • אף פעם לא רקדתי, האם יש צורך בניסיון קודם בכדי ללמוד לרקוד?

  בכדי לרקוד אין צורך בניסיון קודם, ואף אחד לא נולד רקדן, נכון? את הניסיון צוברים בדרך כלל דרך השיעורים וההדרכות שנערכים. המדריכים שלנו מלמדים את סגנונות הריקוד הלטיני החל מהצעד הראשון, כך שגם אם אין לכן ניסיון בתחום, תוכלו להתחיל ללמוד ולהתקדם. באהבה ועם הרבה חיוך ניקח אתכם יד ביד אל תוך הלב של הריקודים הלטיינים ונגרום גם לכם להתאהב בהם. לצוות סלסה4פאן ניסיון רב ומערכי שיעור מובנים ללימוד הרקדנים מהצעד הראשון ועד לריקודים סוערים וסוחפים שיגרמו לכם להתמכר לרחבת הריקודים. אלפי רקדנים שלמדו והתקדמו רוקדים ברחבי הארץ על רחבות הריקודים השונות. גם אתם יכולים. מבטיחים לכם שתצליחו!

 • כיצד מתנהלים שיעורי ריקוד חתונה לזוגות לפני החתונה?

  שיעורי ריקוד חתן כלה הם שיעורי ריקוד פרטיים, בחדר פרטי, רק בני הזוג והמדריך. כל חתן וכלה יכולים לעשות ריקוד חתונה, ובמידה ואין לכם רקע בריקוד - השיעורים הם מהצעד הראשון. השיעורים תמיד יהיו בקצב המותאם עבור הזוג ותוך תשומת לב אישית ואווירה חמה וביתית. התוכן של שיעור ריקוד לחתונה מותאם לסגנונות הריקוד המועדפים על הזוג בהתאם לרמה הנדרשת עבורם, לטעמם האישי של בני הזוג, ולאופי האירוע. המדריך יכול להמליץ לזוג על סגנון המתאים להם. השיר נבחר על ידי הזוג לפי טעמו, אך גם המדריך ישמח לסייע. לאחר מכן המדריך בונה את הכוריאוגרפיה האישית על השיר והאלמנטים שנבחר הוא לפי התקדמות הזוג בשיעורים.

 • איזה סגנונות של ריקודים אתם מלמדים? איזה ריקוד מומלץ?

  צוות סלסה4פאן מלמד סגנונות שונים של הריקודים הלטיניים הסוחפים, בכדי שתוכלו לבחור את הסגנון אליו אתם נמשכים יותר. בין היתר אנחנו מלמדים: סלסה קובנית, סלסה אל-איי, סלסה קולומביאנית, רואדה (סלסה במעגל), תנועתיות של הגוף, קצב ומוסיקה, צ'ה צ'ה צ'ה, בצ'אטה, רוק'נ'רול, מרנגה, רומבה, פריסטייל, סלואו לטיני ועוד. אנו מעבירים גם קורסי מדריכים והכשרה שלהם. כמו כן אנחנו מלמדים ריקודי שורות לטיניים וברזילאיים. ניתן כמובן ללמוד יותר מסגנון ריקוד אחד כך שניתן בסופו של דבר לשלב אלמנטים מכל הסגנונות בריקוד שלכם. כמו כן ניתן לתאם הדרכות הכוללות טעימה מכל הסגנונות. כל סגנון ריקוד לטיני הוא מיוחד ומהנה.

שירותים נוספים