התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


"ריגושים לטיניים" - סדנת ריקוד לשיפור הקשר הזוגי ורענון הזוגיות

 • הריקוד הזוגי יכול לסייע לשפר את הקשר הזוגי, לשדרג את התקשורת בין בני הזוג, להוסיף עוד נדבך למערכת היחסים לרענן את הקשר הזוגי.הריקוד מוסיף את האינטימיות, התשוקה, ההנאה הזוגית וריגושים חדשים למערכת היחסים. סדנת ריקוד מיוחדת לשיפור הקשר הזוגי פותחה בדיוק לשם הנושא הזה, לאחריה אתם תרגישו את הפרפרים בבטן כמו בפעם הראשונה.
זוגיות_קשר_תקשורת_לטיני זוגיות_קשר_תקשורת_לטיני

הריקוד הזוגי יכול לסייע לשפר את הקשר הזוגי, לשדרג את התקשורת בין בני הזוג, להוסיף עוד נדבך למערכת היחסים לרענן את הקשר הזוגי.הריקוד מוסיף את האינטימיות, התשוקה, ההנאה הזוגית וריגושים חדשים למערכת היחסים. סדנת ריקוד מיוחדת לשיפור הקשר הזוגי פותחה בדיוק לשם הנושא הזה, לאחריה אתם תרגישו את הפרפרים בבטן כמו בפעם הראשונה.

 

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

לשפר את הקשר הזוגי ולהרגיש שוב פרפרים בבטן

סדנת הריקוד הזוגי לשיפור הקשר הזוגי פותחה על ידי צוות סלסה 4 פאן על מנת לאפשר לזוגות לחוות חוייה אחרת. חוויה של כיף ושל הנאה הדדית על מנת לשפר או לרענן את הקשר הזוגי. הסדנה מורכבת מריקודים לטיניים שונים המשלבים בתוכם צעדים, תרגילים, הובלה או מובלות, תנועות גוף ושפת גוף. אך מה שחשוב הוא נושא החיבור הזוגי באמצעות הריקוד.

בסדנה תלמדו להכיר אחד את השניה כפי שלא הכרתם ולחוות צד נוסף של בן או בת הזוג שלכם.
בסדנה תתמכרו למוסיקה הלטינית ולקצב המהנה ותוכלו לשכוח מכל משימות היום יום.
בסדנה תלמדו כיצד להקשיב אחד לשניה בצורה אחרת, ללא מילים, באמצעות המוסיקה וההובלה.
בסדנה תלמדו כיצד לסמוך האחד על השניה ולדעת שתמיד יש שם מישהו בשבילך.
בסדנה תלמדו כיצד להזיז את הגוף בחושניות ובתנועות של חיזור לטיני כך שתראו לבן או בת הזוג שלכם שאתם יודעים לחזר אחריהם גם בדרך אחרת.
בסדנה תוכלו להכיר צדדים נוספים של בן או בת הזוג שלכם – צדדים של קצב, תנועה, תשוקה.

איך לשפר את הזוגיות ומערכת היחסים

כדי לשפר את מערכת היחסים צריך הרבה פעמים לשנות גישה, או לדבר בשפה אחרת. בסדנה זו נלמד את שפת הריקוד הלטיני, בו לכל אחד במערכת היחסים יש תפקיד – גם לגבר וגם לאישה. הריקוד הלטיני יוסיף עוד ריגושים ואפשרויות למערכת היחסים שלכם.

איך להוסיף ריגושים חדשים לקשר הזוגי

הריקוד הזוגי הוא ריקוד שמורכב מגבר ואישה. הגבר בדרך כלל הוא המוביל ואילו האישה היא המובלת. לפעמים זה כך גם בחיים, ולפעמים לא. בריקוד הזוגי הגבר והאישה חוויים חוויה מהנה, רגע מרגש של אינטימיות, של סקסיות, של תשוקה ושל כיף זוגי. הריקוד הזוגי הוא עולם מעניין מאוד בשביל הזוגות מאחר והוא מספק ריגושים חדשים.

הריקודים הלטיניים - תקשורת בין בני זוג

ישנם סוגים רבים של ריקודים זוגיים לטיניים כמו סלסה, בצ'אטה, סלואו לטיני, פריסטייל, מרנגה, צ'ה צ'ה צ'ה ועוד. הריקודים הם מהנים מאוד, קלילים, כיפיים וקצביים. הריקודים יגרמו לכם להזיז את הגוף ולרקוד על המוסיקה בכיף ובהנאה גדולה מאוד. בכל אחד מן הריקודים התקשורת בין בני הזוג שונה ומהנה בצורה אחרת. 
חשוב להדגיש שהריקוד בסדנה הוא לא העיקר, אנחנו נטעם מהריקודים השונים אך העיקר בסדנה הוא ההקשבה ההדדית, ההכרות החדשה, הגילויים של צדדים נוספים, תשוקה אחרת וכמובן הרבה כיף.

הזמינו עכשיו את סדנת "ריגושים לטיניים!

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסה, רואדה, בצ'אטה, צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, ריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

הדרכות נוספות שאנחנו מעבירים: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירוע, ריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונה, ריקוד בר מצווה, ריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

תקשורת בין בני זוג
תקשורת בזוגיות
חוסר תקשורת בזוגיות
טיפול זוגי
יעוץ זוגי
יועץ זוגי
בעיות בזוגיות
איך להציל זוגיות במשבר
רעיונות לשיפור הזוגיות
תרגילים לשיפור הזוגיות
טיפים לשיפור הזוגיות
איך לחזק את הקשר הזוגי
איך לתקן זוגיות
איך להציל קשר
איך לשפר את מערכת היחסים

שאלות נפוצות

 • יש לי שתי רגליים שמאליות. האם תוכלו ללמד אותי לרקוד?

  בוודאי, אם אתם יודעים ללכת נוכל ללמד אתכם לרקוד. המדריכים המקצועיים שלנו יוכלו ללמד אתכם בשיעור יחיד פרטי את סודות הריקוד הלטיני. אנחנו מאמינים בכך שכל אחד יכול לרקוד, גם אם הוא קצת חושש, וגם אם יקח לו קצת יותר זמן מאחרים - זה בסדר גמור ובסוף הוא יהיה רקדן מצויין. המדריכים מעבירים את ההדרכות באווירה צעירה ומהנה, באופן אישי ותומך, מה שהופך את ההדרכה לקלילה ונעימה. אנחנו מעבירים גם הדרכות והפעלות ריקוד לקהל וקבוצות - וגם שם נצליח לסחוף את הקבוצה. למדריכים שלנו ניסיון רב ואלפי רקדנים נכחו בשיעורים שלנו. עם הידע שצברנו, אנחנו יכולים ללמד גם אותך לרקוד סלסה וריקודים לטיינים בקלות ובהנאה.

 • אנחנו מתחתנים! כמה זמן יקח לנו ללמוד ריקוד חתן כלה לחתונה?

  קודם כל מזל טוב! את ריקוד החתונה לחתן וכלה מומלץ להתחיל ללמוד כשלושה חודשים מראש – כדי להשיג תוצאות מקסימליות. רוב הזוגות לומדים לפני החתונה את הריקוד ב-10 שיעורים, הכוללים גם כוריאוגרפיה אישית. לכן, בשל העומס הצפוי לקראת האירוע, כדאי לקחת קצת זמן ספייר. ניתן כמובן, ללמוד גם מספר שיעורים קטן יותר בסמוך למועד החתונה – בכדי להשיג בזמן קצר יותר את השיפור המקסימאלי. בכל מקרה, מומלץ להגיע לחתונה לאחר כמה שיעורי ריקוד, גם לשם החוויה והמזכרת וגם כדי שהריקוד שבכל מקרה תעשו, יקבל קצת צבע. עם מקצועיות גבוהה של צוות סלסה4פאן הזוג המאושר מגיע לתוצאות שידהימו את המשפחה והחברים.

 • אילו סוגי הדרכות אתם עושים? האם זה מתאים בשבילי?

  אנחנו עושים הדרכות ושיעורים בריקודים לטיניים שונים וסוחפים. ההדרכות שלנו מותאמות לצורך שלך. בין היתר אנחנו מעבירים שיעורים פרטיים ליחידים או לזוגות, קורסי סלסה, חוגי סלסה, שיעורי ריקוד חתונה לחתן והכלה, סדנאות קשר זוגי, סדנאות קצב, סדנת תנועות גוף, ימי הולדת, הדרכות בבתי ספר, הפעלות באירועים, בר/בת מצוה, מסיבת רווקות, הפעלות בערבי גיבוש ועוד. ניתן להתאים לכל אירוע את תוכן ההדרכה, וכמובן ניתן לקבוע מפגש אחד או מספר מפגשים. בהדרכות הפרטיות ניתן יחס אישי יותר. בהדרכות הקבוצתיות אנחנו מפעילים את הקהל במשך כל האירוע וניתן לשלב גם הופעות. ההדרכות באווירה קלילה ומהנה.

 • אף פעם לא רקדתי, האם יש צורך בניסיון קודם בכדי ללמוד לרקוד?

  בכדי לרקוד אין צורך בניסיון קודם, ואף אחד לא נולד רקדן, נכון? את הניסיון צוברים בדרך כלל דרך השיעורים וההדרכות שנערכים. המדריכים שלנו מלמדים את סגנונות הריקוד הלטיני החל מהצעד הראשון, כך שגם אם אין לכן ניסיון בתחום, תוכלו להתחיל ללמוד ולהתקדם. באהבה ועם הרבה חיוך ניקח אתכם יד ביד אל תוך הלב של הריקודים הלטיינים ונגרום גם לכם להתאהב בהם. לצוות סלסה4פאן ניסיון רב ומערכי שיעור מובנים ללימוד הרקדנים מהצעד הראשון ועד לריקודים סוערים וסוחפים שיגרמו לכם להתמכר לרחבת הריקודים. אלפי רקדנים שלמדו והתקדמו רוקדים ברחבי הארץ על רחבות הריקודים השונות. גם אתם יכולים. מבטיחים לכם שתצליחו!

 • כיצד מתנהלים שיעורי ריקוד חתונה לזוגות לפני החתונה?

  שיעורי ריקוד חתן כלה הם שיעורי ריקוד פרטיים, בחדר פרטי, רק בני הזוג והמדריך. כל חתן וכלה יכולים לעשות ריקוד חתונה, ובמידה ואין לכם רקע בריקוד - השיעורים הם מהצעד הראשון. השיעורים תמיד יהיו בקצב המותאם עבור הזוג ותוך תשומת לב אישית ואווירה חמה וביתית. התוכן של שיעור ריקוד לחתונה מותאם לסגנונות הריקוד המועדפים על הזוג בהתאם לרמה הנדרשת עבורם, לטעמם האישי של בני הזוג, ולאופי האירוע. המדריך יכול להמליץ לזוג על סגנון המתאים להם. השיר נבחר על ידי הזוג לפי טעמו, אך גם המדריך ישמח לסייע. לאחר מכן המדריך בונה את הכוריאוגרפיה האישית על השיר והאלמנטים שנבחר הוא לפי התקדמות הזוג בשיעורים.

 • איזה סגנונות של ריקודים אתם מלמדים? איזה ריקוד מומלץ?

  צוות סלסה4פאן מלמד סגנונות שונים של הריקודים הלטיניים הסוחפים, בכדי שתוכלו לבחור את הסגנון אליו אתם נמשכים יותר. בין היתר אנחנו מלמדים: סלסה קובנית, סלסה אל-איי, סלסה קולומביאנית, רואדה (סלסה במעגל), תנועתיות של הגוף, קצב ומוסיקה, צ'ה צ'ה צ'ה, בצ'אטה, רוק'נ'רול, מרנגה, רומבה, פריסטייל, סלואו לטיני ועוד. אנו מעבירים גם קורסי מדריכים והכשרה שלהם. כמו כן אנחנו מלמדים ריקודי שורות לטיניים וברזילאיים. ניתן כמובן ללמוד יותר מסגנון ריקוד אחד כך שניתן בסופו של דבר לשלב אלמנטים מכל הסגנונות בריקוד שלכם. כמו כן ניתן לתאם הדרכות הכוללות טעימה מכל הסגנונות. כל סגנון ריקוד לטיני הוא מיוחד ומהנה.

שירותים נוספים