התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


סדנת "חוויות לטיניות" – כל הריקודים הלטיניים בסדנה אחת

 • בסדנת "חוויות לטיניות" תכנסו לחוויה מדהימה שתכניס אתכם אל עולם הריקוד הלטיני. בסדנה תקבלו טעימה מכל אחד מסגנונות הריקוד הלטיני, הכרות מיוחדת עם כל אחד מהריקודים הלטיניים, הרקע, הקצב, המוסיקה, הצעדים, תנועות הגוף, הסטייל, ההובלה והריקוד – בסדנה אחת שתיקח אתכם אל עולם מיוחד ומרגש.
סדנת ריקוד חוויה לטינית סדנת ריקוד חוויה לטינית

בסדנת "חוויות לטיניות" תכנסו לחוויה מדהימה שתכניס אתכם אל עולם הריקוד הלטיני. בסדנה תקבלו טעימה מכל אחד מסגנונות הריקוד הלטיני, הכרות מיוחדת עם כל אחד מהריקודים הלטיניים, הרקע, הקצב, המוסיקה, הצעדים, תנועות הגוף, הסטייל, ההובלה והריקוד – בסדנה אחת שתיקח אתכם אל עולם מיוחד ומרגש.

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

בסדנת "חוויות לטיניות" תכנסו לחוויה מדהימה שתכניס אתכם אל עולם הריקוד הלטיני. בסדנה תקבלו טעימה מכל אחד מסגנונות הריקוד הלטיני, הכרות מיוחדת עם כל אחד מהריקודים, הצעדים, המוסיקה, הקצב והסטייל – בסדנה אחת שתיקח אתכם אל עולם מיוחד ומרגש.

עולם הריקודים הלטיניים

עולם הריקודים הלטיניים הוא עולם מרתק, מלא בחוויה, קצב, חיוך, תנועות גוף והמון אנרגיות שמתנקזים כולם לריקוד אחד. בעולם הריקודים הלטיניים ישנו חיזור מתמיד בין הגבר לאישה. את הריקודים הלטיניים רוקדים בדרך כלל בזוגות, אך ניתן לרקוד אותם גם בנפרד. הריקודים מגיעים אלינו מעולמות שונים באמריקה הדרומית, משם התפשטו לאמריקה הצפונית, האיים הקריביים, אפריקה ואירופה ושאר העולם. לכל ריקוד מהריקודים הלטיניים עולם משל עצמו, קצב משלו, מוסיקה מיוחדת, והכי חשוב – ריקוד מרגש שהוא עולם ומלואו.

איזה ריקודים לומדים בסדנת חוויות לטיניות?

סלסה – סגנון ריקוד קצבי וסקסי, מגיע אלינו מקובה לאחר שסחף את כל העולם.
בצ'אטה – סגנון ריקוד וחושני – מגיע אלינו מהרפובליקה הדומיניקנית.
צ'ה צ'ה צ'ה – סגנון ריקוד סוחף ומיוחד, מלא בתנועתיות וקצב, מגיע אלינו מקובה.
רומבה – סגנון רומנטי שקט וממכר, מגיע מהאיים הקריביים ודרום אמריקה.
מרנגה – ריקוד קצבי ומשגע, עם צעדים קלילים, מלא שמחה, מגיע מהרפובליקה הדומיניקנית.

כיצד מתנהלת סדנת חוויות לטיניות?

הסדנה תועבר על ידי מדריך או מדריכה מקצועיים, בעלי ניסיון רב בעולמות הריקודים הלטיניים ובהדרכה. המדריכים שלנו מעביר את הסדנאות בשיטה חווייתית ששמה דגש על ההנאה מהסדנה והעצמת החוויה והקשר הזוגי באמצעות הריקוד.
במהלך הסדנה המדריכים יקחו אתכם אל עולמות הריקודים הלטיניים תוך נגיעות וטעימות מכל אחד מהריקודים – בכל ריקוד וריקוד נכיר את מקור הריקוד, המוסיקה של הריקוד, קצב הריקוד, צעדי הריקוד, הובלה של הגבר והאישה – ולבסוף ריקוד זוגי מלא.

כמה זמן נמשכת סדנת חוויות לטיניות?

הסדנה נמשכת שעה וחצי במסגרתה תחוו טעימה מכל אחד מריקודי העולם הלטיני. כמובן, שבמידה ותתאהבו באחד הריקודים, ניתן להמשיך וללמוד אותו בשיעורים נוספים עם המדריכים שלנו. ניתן לאחר מכן גם להמשיך את הסדנה לקורס ריקוד לטיני או ללמוד בשיעורים פרטיים עם המדריכים.

מתנה מיוחדת לזוג - יום הולדת, יום נישואין, או יום מיוחד

הסדנה מתאימה מאוד כמתנה מיוחדת לזוג, ליום הולדת, יום נישואין, יום מיוחד אחר. במהלך הסדנה נכיר את עולמות הריקוד הלטיני אך גם נתמקד בקשר הזוגי באמצעות הריקוד. הסדנה מעצימה את הקשר הזוגי בין בני הזוג תוך כדי חוויה מיוחדת ומהנה.

סדנה לאירוע קבוצתי – יום הולדת, מסיבה, או חגיגה אחרת

הסדנה מתאימה מאוד לאירוע קבוצתי מיוחד. רוצים לקחת את המשתתפים באירוע אל העולמות הלטיניים? אנחנו נדע לעשות את זה בכיף, בהנאה ובאהבה גדולה.

מה מיוחד במדריכים שלנו?

יוצרים חוויה - המדריכים שלנו מלמדים בשיטה חוויתית תוך דגש על העצמת הקשר הזוגי בריקוד, כך שהשיעורים והסדנאות מועברות בכיף, בהנאה, בהומור ובגובה העיניים. המטרה שלנו היא שתיהנו מחוויה משמעותית כך שהכרות עם הריקודים הלטיניים והקשר הזוגי בריקוד תהיה מהנה ומיוחדת.
מקצועיות – המדריכים שלנו מקצועיים מאוד, בעלי ניסיון רב בעולמות הריקודים הלטיניים ובהדרכת ריקוד לטיני.

גם אתם משתוקקים להזמין את סדנת "חוויות לטיניות"? השאירו פרטים כאן ואנחנו כבר נדאג לחוויה לטינית מיוחדת בעבורכם.

שאלות נפוצות

 • יש לי שתי רגליים שמאליות. האם תוכלו ללמד אותי לרקוד?

  בוודאי, אם אתם יודעים ללכת נוכל ללמד אתכם לרקוד. המדריכים המקצועיים שלנו יוכלו ללמד אתכם בשיעור יחיד פרטי את סודות הריקוד הלטיני. אנחנו מאמינים בכך שכל אחד יכול לרקוד, גם אם הוא קצת חושש, וגם אם יקח לו קצת יותר זמן מאחרים - זה בסדר גמור ובסוף הוא יהיה רקדן מצויין. המדריכים מעבירים את ההדרכות באווירה צעירה ומהנה, באופן אישי ותומך, מה שהופך את ההדרכה לקלילה ונעימה. אנחנו מעבירים גם הדרכות והפעלות ריקוד לקהל וקבוצות - וגם שם נצליח לסחוף את הקבוצה. למדריכים שלנו ניסיון רב ואלפי רקדנים נכחו בשיעורים שלנו. עם הידע שצברנו, אנחנו יכולים ללמד גם אותך לרקוד סלסה וריקודים לטיינים בקלות ובהנאה.

 • אנחנו מתחתנים! כמה זמן יקח לנו ללמוד ריקוד חתן כלה לחתונה?

  קודם כל מזל טוב! את ריקוד החתונה לחתן וכלה מומלץ להתחיל ללמוד כשלושה חודשים מראש – כדי להשיג תוצאות מקסימליות. רוב הזוגות לומדים לפני החתונה את הריקוד ב-10 שיעורים, הכוללים גם כוריאוגרפיה אישית. לכן, בשל העומס הצפוי לקראת האירוע, כדאי לקחת קצת זמן ספייר. ניתן כמובן, ללמוד גם מספר שיעורים קטן יותר בסמוך למועד החתונה – בכדי להשיג בזמן קצר יותר את השיפור המקסימאלי. בכל מקרה, מומלץ להגיע לחתונה לאחר כמה שיעורי ריקוד, גם לשם החוויה והמזכרת וגם כדי שהריקוד שבכל מקרה תעשו, יקבל קצת צבע. עם מקצועיות גבוהה של צוות סלסה4פאן הזוג המאושר מגיע לתוצאות שידהימו את המשפחה והחברים.

 • אילו סוגי הדרכות אתם עושים? האם זה מתאים בשבילי?

  אנחנו עושים הדרכות ושיעורים בריקודים לטיניים שונים וסוחפים. ההדרכות שלנו מותאמות לצורך שלך. בין היתר אנחנו מעבירים שיעורים פרטיים ליחידים או לזוגות, קורסי סלסה, חוגי סלסה, שיעורי ריקוד חתונה לחתן והכלה, סדנאות קשר זוגי, סדנאות קצב, סדנת תנועות גוף, ימי הולדת, הדרכות בבתי ספר, הפעלות באירועים, בר/בת מצוה, מסיבת רווקות, הפעלות בערבי גיבוש ועוד. ניתן להתאים לכל אירוע את תוכן ההדרכה, וכמובן ניתן לקבוע מפגש אחד או מספר מפגשים. בהדרכות הפרטיות ניתן יחס אישי יותר. בהדרכות הקבוצתיות אנחנו מפעילים את הקהל במשך כל האירוע וניתן לשלב גם הופעות. ההדרכות באווירה קלילה ומהנה.

 • אף פעם לא רקדתי, האם יש צורך בניסיון קודם בכדי ללמוד לרקוד?

  בכדי לרקוד אין צורך בניסיון קודם, ואף אחד לא נולד רקדן, נכון? את הניסיון צוברים בדרך כלל דרך השיעורים וההדרכות שנערכים. המדריכים שלנו מלמדים את סגנונות הריקוד הלטיני החל מהצעד הראשון, כך שגם אם אין לכן ניסיון בתחום, תוכלו להתחיל ללמוד ולהתקדם. באהבה ועם הרבה חיוך ניקח אתכם יד ביד אל תוך הלב של הריקודים הלטיינים ונגרום גם לכם להתאהב בהם. לצוות סלסה4פאן ניסיון רב ומערכי שיעור מובנים ללימוד הרקדנים מהצעד הראשון ועד לריקודים סוערים וסוחפים שיגרמו לכם להתמכר לרחבת הריקודים. אלפי רקדנים שלמדו והתקדמו רוקדים ברחבי הארץ על רחבות הריקודים השונות. גם אתם יכולים. מבטיחים לכם שתצליחו!

 • כיצד מתנהלים שיעורי ריקוד חתונה לזוגות לפני החתונה?

  שיעורי ריקוד חתן כלה הם שיעורי ריקוד פרטיים, בחדר פרטי, רק בני הזוג והמדריך. כל חתן וכלה יכולים לעשות ריקוד חתונה, ובמידה ואין לכם רקע בריקוד - השיעורים הם מהצעד הראשון. השיעורים תמיד יהיו בקצב המותאם עבור הזוג ותוך תשומת לב אישית ואווירה חמה וביתית. התוכן של שיעור ריקוד לחתונה מותאם לסגנונות הריקוד המועדפים על הזוג בהתאם לרמה הנדרשת עבורם, לטעמם האישי של בני הזוג, ולאופי האירוע. המדריך יכול להמליץ לזוג על סגנון המתאים להם. השיר נבחר על ידי הזוג לפי טעמו, אך גם המדריך ישמח לסייע. לאחר מכן המדריך בונה את הכוריאוגרפיה האישית על השיר והאלמנטים שנבחר הוא לפי התקדמות הזוג בשיעורים.

 • איזה סגנונות של ריקודים אתם מלמדים? איזה ריקוד מומלץ?

  צוות סלסה4פאן מלמד סגנונות שונים של הריקודים הלטיניים הסוחפים, בכדי שתוכלו לבחור את הסגנון אליו אתם נמשכים יותר. בין היתר אנחנו מלמדים: סלסה קובנית, סלסה אל-איי, סלסה קולומביאנית, רואדה (סלסה במעגל), תנועתיות של הגוף, קצב ומוסיקה, צ'ה צ'ה צ'ה, בצ'אטה, רוק'נ'רול, מרנגה, רומבה, פריסטייל, סלואו לטיני ועוד. אנו מעבירים גם קורסי מדריכים והכשרה שלהם. כמו כן אנחנו מלמדים ריקודי שורות לטיניים וברזילאיים. ניתן כמובן ללמוד יותר מסגנון ריקוד אחד כך שניתן בסופו של דבר לשלב אלמנטים מכל הסגנונות בריקוד שלכם. כמו כן ניתן לתאם הדרכות הכוללות טעימה מכל הסגנונות. כל סגנון ריקוד לטיני הוא מיוחד ומהנה.

שירותים נוספים