התקשר עכשיו

050-9990693

Warning
 • The form #3 does not exist or it is not published.
Menu

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

אנא מלא שם
אנא מלא טלפון
אנא מלא אימייל

המדריך לריקוד לחתונה - ריקוד חתונה | ריקוד חתן כלה

 • ריקוד החתונה (ריקוד חתן כלה) הפך לקטע חובה בכל אירוע חתונה. לכן, חוץ מהאטרקצייה לאורחים והשואו באירוע, כדאי להפוך את השיעורים לחוויה זוגית מעצימה. במאמר זה תוכלו למצוא את כל מה שרציתם לדעת על ריקוד חתונה כולל שאלות נפוצות ותשובות עליהן.
ריקוד חתונה חתן כלה ריקוד חתונה חתן כלה

מתחתנים? מזל טוב! כיום בכל חתונה נהוג לשלב גם ריקוד מיוחד לחתן והכלה. זהו הריקוד הראשון שלכם כזוג נשוי והזוגות מעדיפים כחלק מהכנות החתונה לשלב חוויה מיוחדת של ריקוד זוגי מקצועי. אז איך עושים ריקוד חתונה מיוחד על מוסיקה שאוהבים? איך הופכים את הריקוד לחלק מחוויה ייחודית שגם מחזקת את הקשר הזוגי, גם אטרקציה לאורחים והמשפחות וגם מזכרת לכל החיים? במדריך זה ריכזנו את כל המידע החשוב בנושא ריקוד החתונה לחתן והכלה וגם טיפים ותשובות לשאלות נפוצות.

יום החתונה הוא יום מושקע ומרגש מאוד לזוג המאושר, יום שמתכננים אותו מראש ומשקיעים בפרטים הקטנים - בוחרים אולם, עיצוב, שמלת כלה, אוכל וקייטרינג, תקליטן, צלם, הזמנות, אטרקציות ועוד. היום המיוחד הזה צריך להיות שמח ומהנה כמובן גם לאורחים, אך הוא הכי הכי חשוב לזוג המאושר. ביום החתונה הנוהג הנפוץ הוא לשלב ריקוד חתונה לחתן והכלה, ריקוד שהוא גם שואו ואטרקציה לאורחים היקרים - שנהנים מאוד לראות את החתן והכלה רוקדים, אך הכי חשוב - הריקוד הוא עולם שלם של חוויות מיוחדות לחתן ולכלה. במדריך זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים על ריקוד החתונה לחתן והכלה. 

מהו ריקוד חתונה?

ריקוד החתונה הוא ריקוד שרוקד הזוג המאושר - החתן והכלה - ביום החתונה. הריקוד נרקד לאחר החופה, אל מול האורחים, והוא בעצם הריקוד הראשון שרוקד הזוג כבעל ואישה. לכן, מדובר בריקוד מיוחד מאוד ומרגש מאוד, גם לזוג וגם לאורחים ולמשפחות.

מה מיוחד בריקוד החתונה?

הריקוד בזמן החתונה הוא רגע אינטימי נוסף בתוך החתונה המדהימה שלכם. זהו אחד הרגעים בו העיניים כולם עליכם, החיוכים פרוסים ואתם רוקדים כפי שמעולם לא חשבתם שתרקדו – רגע שכולם מחכים לו. האורחים בזמן הריקוד יעצרו הכל ויסתכלו עליכם בחיוכים, תוך שהם מתפעלים מהריקוד הרומנטי שיצרתם והכימיה המדהימה בניכם. בנוסף לכך, מאחורי ריקוד החתונה ישנה חוויה מעצימה של הזוג, אותה הוא עובר במהלך לימוד ריקוד לחתונה והשיעורים שהוא לוקח. הזוג מתחבר עוד יותר האחד לשניה באמצעות הריקוד, הקצב, הגוף ותנועותיו וההובלה. כך שמדובר לא רק בריקוד אלא בתהליך שהוא חוויה מעצימה ומהנה מאוד שיש לה תוצר סופי של ריקוד חתונה מהמם.

לפני החתונה, הזוג לוקח שיעורי ריקוד על מנת להתכונן לריקוד החתונה. תוכלו לקחת שיעורי ריקוד חתן כלה פרטיים, רק אתם ומדריך אישי, שילמד אתכם לרקוד בכל סגנון שתבחרו. למשל: תוכלו לבחור בסגנון הסלסה החושני, בסגנון סלואו חתונה רומנטי, בסגנון פריסטייל , צ'ה צ'ה, מרנגה, בצ'אטה, רומבה או אפילו לשלב מספר סגנונות ביחד בריקוד החתונה שלכם. חשוב שהמדריך המקצועי יעזור לכם לבחור את סגנון הריקוד המתאים לכם ביותר.

בשיעורי החתונה בדרך כלל שמים דגש גם על הקצב והחיבור לשיר, על החיבור הזוגי בריקוד, על הובלה של הגבר והמובלות של האישה, לומדים תנועות ותרגילים נחמדים, סיבובים, הפלות והשכבות. חשוב מאוד שהשיעורים יתנהלו באווירה כיפית ומהנה (חשוב מדריך שתתחברו אליו ועושה שמח ומחייך) - כך שהזוג באמת יבין שהשיעורים הם חלק מהחוויה של הריקוד.

כמה שיעורים צריך לקחת כדי שיהיה לי ריקוד חתונה?

התשובה לשאלה הזו באמת תלויה בהרבה גורמים. למשל - כמה זמן נותר עד לחתונה? האם יש לזוג רקע בריקוד? האם בחרתם כבר שיר לחתונה? מהי רמת הריקוד שאתם רוצים להגיע אליה? מהו הסגנון שבחרתם לריקוד? אתם בטח רוצים תשובה יותר חד משמעית. מה שאנחנו ממליצים עליו לרוב הזוגות הוא לקחת 10 שיעורים של ריקוד חתונה - כל שיעור של 60 דקות.למה 10 שיעורים? זו בדרך כלל כמות השיעורים המומלצת כדי ליצור כוריאוגרפיה טובה וגם ללמוד אותה כמו שצריך. מה עושים אם אין זמן ל-10 שיעורים? אפשר (ורצוי) לקחת פחות שיעורים, ולהכין ריקוד חתונה פשוט יותר שמתאים לכמות השיעורים שתוכלו לקחת, מאשר להגיע לחתונה ללא ריקוד חתונה. עדיף לקחת אפילו 2-3 שיעורים כדי לבחור שיר, ללמוד תנועות בסיסיות, להתאים את הריקוד לקצב, לשפר את תנועות הגוף כך שתגיעו לחתונה עם ריקוד בסיסי ולא עם משהו אחר שאתם חושבים שהוא ריקוד אבל בפועל הקהל מתעניין יותר באוכל שעל השולחן מה"ריקוד" שהוא רואה מולו. האם ניתן לקחת יותר מ-10 שיעורים? בוודאי! אם בא לכם לעשות ריקוד מטורף שלא נראה כמותו, או אולי כמה ריקודים מיוחדים - זה בוודאי אפשרי. ניתן ללמוד סגנונות ריקוד שונים, לשלב בניהם, ללמוד תנועות ותרגילים מתקדמים יותר ויותר - ככל שיש לכם יותר זמן. בכל אופן, אם קראתם את המאמר הזה בזמן, נסו להגיע למצב האופטימאלי של 10 שיעורי ריקוד.

האם צריך להתאמן ולתרגל גם בבית את ריקוד החתונה?

כמו בכל דבר, ככל שמתרגלים יותר מתקדמים יותר. הדבר כמובן תלוי בזוג ובזמן הפנוי שלו, מאחר ואנחנו לא מאמינים שמדובר בחובה אלא בחוויה, אז מדובר בשיקול הדעת שלכם והרצון שלכם להתקדם ולהנות. אנחנו ממליצים להתאמן בבית בין השיעורים וכמובן להנות מהחוויה של התרגול. ככל שתתרגלו יותר כך תגיעו לרמה גבוהה יותר בריקוד הסופי והתרגול יקח עליכם לזכור את הריקוד והתנועות בין השיעורים. כמובן שאין צורך להתאמן שעות ביום, הזמן הבסיסי לאימון בבית הוא 5-10 דקות ביום (בעצם ריקוד אחד או שניים ביום), כ-30 דקות בשבוע - דבר שאנחנו בטוחים שתוכלו להתמודד עימו. מי שרוצה כמובן יכול לתרגל יותר - אל תשכחו שמדובר בריקוד וכיף.

כמה זמן מראש ללמוד ריקוד חתונה?

אנחנו ממליצים להתחיל ללמוד 3 חודשים לפני החתונה, כאשר לוקחים שיעור אחד בכל שבוע.  למה 3 חודשים? במסגרת הזמן הזו תוכלו להספיק 10 שיעורים (הכמות המומלצת שלנו) ולקחת השיעורים בנחת, תוך שאתם משאירים גם זמן "ספייר" למקרה הצורך (למשל ביטול של שיעור, מחלה או אולי רצון לקחת שיעורים נוספים). במידה ובמהלך הדרך תראו שאתם רוצים יותר שיעורים, תוכלו לעבור גם ל-2 שיעורים בשבוע ולהספיק כפול. בנוסף, יהיה לכם זמן לאחר סיום השיעורים גם להתארגנות לחתונה בשבוע שלפניה. לכן פרק הזמן הזה הוא האולטימטיבי. עם זאת, במידה ונזכרתם ברגע האחרון, ניתן כמובן לקחת יותר שיעורים בשבוע, ולהגיע לריקוד בפרק זמן מצומצם יותר (למשל שבועיים לפני החתונה, ניתן לקחת 2-3 שיעורים בשבוע ולהספיק יותר). אך כמובן, שאם ראיתם את המאמר הזה בזמן, נסו להתחיל בשיעורים 3 חודשים לפני החתונה.

אנחנו שוקלים שלא להכין ריקוד חתונה, יקרה לנו משהו?

לא יקרה לכם כלום. מצד שני, אתם תפספסו את החוויה המשותפת והחד פעמית של הכנת הריקוד לחתונה (וזו באמת חוייה זוגית מהנה). בנוסף, אטרקצייה נוספת תרד מאירוע החתונה - אטרקצייה שהיא מזכרת בשבילכם וכמובן שהאורחים והמשפחות ישמחו לראות וגם יזכרו אותה. ועוד דבר - בזמן ריקוד החתונה שלכם האורחים יתמקדו יותר בסטייקים מאשר בזוג שרוקד. אבל לא יקרה לכם כלום.

האם ריקוד חתן כלה בכלל מתאים לנו?

לכל זוג ניתן להתאים את ריקוד החתונה שמתאים לו. ריקוד חתן וכלה צריך להיות מותאם לבני הזוג, הן מבחינת סגנון הריקוד, בחירת השיר, קצב השיר וכמובן הצעדים והתרגילים בריקוד.

האם ניתן לעשות ריקוד חתונה גם ללא ניסיון קודם?

בהחלט! מגיעים אלינו זוגות רבים ללא ניסיון בריקוד. לרוב הגברים בעצם, אין ניסיון בריקוד ואילו הנשים בעלות ניסיון כזה או אחר בדרך כלל, ולכן הגברים חוששים מריקוד החתונה. אך אין מה לחשוש מכך, ומדריך ריקוד חתונה טוב ישים לב לכך, יתקדם בקצב שלכם ולפי היכולת של הזוג (חשוב לשים לב שהריקוד יתאים גם לגבר וגם לאישה) וידאג לכך שריקוד החתונה שלכם יהיה מדהים! כל זוג יכול לעשות ריקוד חתן כלה ואין דבר כזה "שתי רגליים שמאליות". מדריך מקצועי ידאג לכך שהריקוד שלכם יראה הכי מקצועי שאפשר ושהחוויה שלכם מהריקוד ביום החתונה תהיה מושלמת.

יש לנו ניסיון קודם בריקוד - האם זה יתרון?

בהחלט. במידה ויש לכם ניסיון קודם בריקוד, ניתן להתקדם מהרמה שלכם ולא צריך להתחיל מההתחלה, כך שבסופו של יום הידע שלכם יקל עליכם בבחירת השיר וכמו כן, רמת הריקוד שלכם תגיע לרמה גבוהה יותר בריקוד החתונה, מאחר וניתן ללמד אתכם צעדים ותרגילים מתקדמים יותר. בכל מקרה, גם עם ניסיון וידע קודם בריקוד, ישנו צורך במדריך מקצועי שילווה אתכם, ישים לב לדגשים שצריך לתת לכם, נקודות לשיפור, יבנה כוריאוגרפיה, יעניק לכם ביטחון וילווה אתכם במהלך הכנת ריקוד החתונה.

מהם סגנונות הריקוד הנפוצים לריקוד החתונה?

ראשית, חשוב לציין שניתן לעשות ריקוד חתונה על כל שיר או מוסיקה שתרצו. מדובר באמנות, ריקוד ומוסיקה - ולכן מה שמתאים לכם זה טוב. עם זאת, אכן ישנם סגנונות ריקוד נפוצים לחתונה. סלסה הוא סגנון מאוד נפוץ לריקודי חתונה, מאחר ומדובר במוסיקה קצבית וחושנית והריקוד מתאים מאוד להופעות. בנוסף לכך, ניתן לבחור בסגנון סלואו (לעיתים נקרא על ידי המדריכים פריסטייל או רומבה) שהוא רומנטי ואיטי יותר. סגנון ריקוד נוסף הוא בצ'אטה שהוא סגנון לטיני סקסי וחושני אך איטי יותר מהסלסה ומתאפיין בתנועות אגן חדות. סגנון נוסף הוא סגנון מרנגה שהוא סגנון לטיני קצבי ושמח. סגנון נוסף הוא צ'ה צ'ה צ'ה שהוא סגנון לטיני שדומה לסלסה אך שונה במקצת. כמובן שניתן לבחור גם שירי פופ או MTV פופולאריים או אפילו שיר ישראלי ולהכין ריקוד חתונה על אותו השיר (שבדרך כלל מתנגן בסגנון מסויים והמדריך המקצועי יידע להכין עליו את הריקוד המתאים). 

כיצד בוחרים את סגנון הריקוד לחתונה שמתאים לנו?

כפי שציינו למעלה, ישנם מספר רב של סגנונות ריקוד אפשריים ולכן ניתן לבחור סגנונות ריקוד לריקוד החתונה מתוך מספר רב מאוד של סגנונות ריקוד. עם זאת, חשוב להדגיש כי בחירת הסגנון חשוב שתיעשה ביחד עם המדריך שלכם שהוא איש מקצוע ויודע איזה סגנון יתאים לכם יותר (לאחר שראה אתכם רוקדים פעם אחת בדרך כלל), וחשוב לא פחות שאתם תתחברו לסגנון הריקוד שבחרתם ולשיר שבחרתם ותאהבו אותם - כדי שיהיה לכם כיף ומהנה לרקוד את הריקוד. 

כיצד בוחרים את השיר לריקוד החתונה ומי בוחר אותו?

השיר לריקוד החתונה הוא חלק אינטגראלי בריקוד. חשוב מאוד מאוד שהשיר יהיה שיר שאתם אוהבים ומתחברים אליו. במידה ותבחרו שיר שאינו כזה תפגע החוויה שלכם בריקוד ובמידה ותבחרו שיר שאתם אוהבים - החוויה תהיה מהנה ומעצימה יותר. חשוב שתדעו, שניתן לעשות ריקוד חתונה על כל שיר וגם על מוסיקה. מדריך מקצועי יידע להתאים את התנועות והסגנון של הריקוד לשיר או המוסיקה שבחרתם - כך שאין כאן שום מגבלות. אם אתם כבר "סגורים" על השיר שאתם רוצים - זה מעולה, אך חשוב מאוד להתייעץ עם המדריך כדי שיבדוק אם השיר באמת מתאים לריקוד חתונה - וכדאי לקבל ממנו תשובה כנה. לעיתים כדאי להגיע למדריך עם 3 שירים ולתת לו לבחור את השיר שלדעתו הטוב ביותר לריקוד. כמו כן, אם אין לכם שיר שאתם חושבים עליו, אך יש לכם סגנון ריקוד שאתם אוהבים - המדריך יוכל להמליץ לכם על שירים רלוונטיים. תוכלו לקבל מהמדריך 3-10 שירים שנראים לכם מתאימים, תוכלו להקשיב להם וגם לנסות לרקוד עליהם - וכך תוכלו לבחור את השיר המתאים ביותר. מדריך מקצועי יוכל גם להמליץ לכם על שיר שהוא בקצב שמתאים לכם - ישנם שירים מהירים יותר ושירים איטיים יותר ולעיתים אם תבחרו שיר איטי תוכלו ללמוד תרגילים מתקדמים יותר ואם תבחרו שיר מהיר יהיה קשה יותר ללמוד את אותם תרגילים - זהו דבר שהמדריך צריך להגיד לכם כדי שתוכלו לבחור באופן מושכל את השיר. המדריך יכול להמליץ לכם גם על שירים במספר סגנונון, ולהראות לכם את השוני בין הסגנונות כך שתוכלו לבחור בין הסגנונות ובין השירים - זהו גם דבר שמדריך מקצועי צריך לעשות במידה ואינכם סגורים על סגנון או שיר. חשוב לציין - שבסופו של יום הבחירה היא שלכם ולא של המדריך, אך חשוב מאוד להתייעץ עם המדריך לפני בחירת השיר הסופית.

האם הריקוד חתונה שלי יהיה מקורי? האם תהיה לי כוריאוגרפיה מקצועית?

מאוד מומלץ להכין ריקוד חתונה מקורי עם כוריאוגרפיה מקצועית. אנחנו ממליצים שבבחירת המדריך תשימו דגש בנושא זה, מאחר ולדעתנו לרקוד את אותו הריקוד שרקדנו זוגות אחרים, זה פחות נחמד. זוהי החתונה שלכם ולכן כדאי שיהיה לכם ריקוד מקורי עם כוריאוגרפיה מקצועית. כדי לבנות את הכוריאוגרפיה המקצועית ישנו צורך לבחור שיר מתאים ולבדוק את רמת הריקוד של הזוג (כולל הכשרון בריקוד - כדי להבין לאיזו רמה יוכלו להגיע בעוד כמה שיעורים, תוך שמשאירים גם זמן לתרגול ולא רק ללימוד). בבניית הכוריאוגרפיה חשוב שהמדריך יתן לזוג להיות מעורב, כך שישאל אותם מעת לעת האם היו רוצים לשלב דברים נוספים, אולי להוריד משהו שקשה או פחות מתחבר להם. כוריאוגרפיה מקצועית צריכה להיות מותאמת לרמה של הזוג ולשיר עצמו, כך שהיא תשתלב מצויין והריקוד יהיה ריקוד ברמה הגבוהה ביותר שיכול הזוג להגיע אליו במשך הזמן של השיעורים.

אנחנו חוששים שנתרגש בחתונה ובסוף נשכח את הריקוד, מה לעשות?

אל חשש. זה בדרך כלל לא קורה, מאחר ועם מדריך מקצועי וליווי לאורך התהליך הריקוד יהיה חלק מכם ולא יהיה צורך "לזכור" אותו ולשנן אותו. הריקוד הוא חוויה מעצימה ואתם תהנו ממנו ותאהבו אותו. אבל, גם אם הגעתם לחתונה ו"שכחתם" הכל - הצעדים, הקצב והידע שלכם בריקוד ישארו אצלכם ולכן הריקוד שלכם יהיה יפה מאוד ונעים מאוד, גם אם שכחתם דבר אחד או שניים וזה ממש לא נורא (הקהל בטוח לא יודע את זה). לכן, אין צורך להתרגש אלא להנות ולחוות.

האם ניתן להכין ריקוד חתונה ללא מדריך?

בהחלט. ניתן להכין ריקוד לחתונה ללא מדריך, לבחור שיר ולהכין את הריקוד והתנועות. אך אם אין לכם יידע מוקדם בריקוד ואתם רוקדים ברמה גבוהה מאוד, מומלץ לקחת מדריך מקצועי שילווה אתכם ויעזור לכם להכין ריקוד איכותי - מאחר ומדובר בחוויה חד פעמית.

מדוע חשוב לבחור במדריך מקצועי בהכנת ריקוד החתונה?

מדריך מקצועי עם ניסיון בריקוד חתונה, מלווה את הזוג בכל שלבי התהליך. חשוב שהמדריך ייעץ לזוג בבחירת סגנון הריקוד המתאים לו ולאחר מכן בחירת השיר המתאים ביותר. בחירה לא נכונה של סגנון או שיר עלולים לפגוע בריקוד ובחווי. המדריך יסייע גם ביצירת כוריאוגרפיה מותאם אישית לזוג כך שתתאים גם לסגנון ולשים. הוא ילמד את הזוג את צעדי הריקוד באופן מקצועי ונכון, יעבוד על תרגילים מעניינים שמתאים לזוג ברמה ויוודא שהם מתבצעים בצורה נכונה ובטיחותית. המדריך מלווה את הזוג לאורך הדרך, נותן הערות וטיפים כדי שלא יהיו טעויות חלילה בריקוד החתונה. המדריך יוצר את הריקוד המתאים ביותר לזוג וברמה הגבוהה ביותר שהזוג יוכל להגיע אליו במשך הזמן של ריקודי החתונה.

על מה כדאי לשים דגש בבחירת מדריך לריקוד חתונה

כאשר בוחרים את מדריך ריקוד החתונה חשוב לשים לב כי למדריך יש ניסיון בלימוד ריקוד חתונה, כולל בסגנון שאתם בחרתם. חשוב לשים לב שהמדריך יודע ללמד ובעל ניסיון בלימוד ריקוד ושהוא לימד זוגות לריקוד חתונה בעבר. כמו כן, מאוד חשוב שהמדריך יבין את תהליך העבודה בבניית ריקוד חתונה, כולל לייעץ לזוג בנושא סגנון הריקוד, השיר, יסביר על התהליך שהזוג עומד לעבור, ידע לבחור את רמת הריקוד, יבין את הכוריאוגרפיה שדרושה לזוג ועוד. אבל הכי חשוב לדעתנו הוא מדריך שאתם מתחברים אליו, שהוא נחמד, חייכן, מדבר בגובה העיניים ורגוע , תוך שהוא דואג שהזוג יעבור חוויה מהנה במהלך השיעורים.

מחירים של לימוד ריקוד חתונה לחתן והכלה

אם אתם מעוניינים בקבלת הצעת מחיר ללימוד ריקוד חתונה, השאירו לנו את הפרטים בטופס המצורף. אנחנו נדאג ליצור עמכם קשר ולתת לכם גם את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר וגם את הצעת המחיר המתאימה ביותר בשבילכם.

לימוד ריקוד לחתונה בסלסה4פאן

לדעתנו תהליך הלימוד והריקוד עצמו הופכים לחלק מהחוויה הבלתי נשכחת. שיעורי ריקוד זוגי לחתונה הם חלק מאותם רגעים קסומים בתהליך ההכנה לחתונה. המדריכים המנוסים שלנו מלמדים את ריקוד החתונה בגובה העיניים, באווירה מהנה וצעירה. אנחנו גם דואגים לצלם אתכם בוידאו (בעזרת הטלפון שלכם) כך שתוכלו לצפות בסיכום השיעור בבית, לראות מה ניתן לשפר ולזכור מה צריך לתרגל. הסרטונים ישמרו עמכם ויהיו גם מזכרת מהחוויה. הכוריאוגרפיה אצלנו נבנית במיוחד בשבילכם על שיר שאתם בוחרים והמדריך מערב אתכם ונותן לכם אפשרות לשנות את הכוריאוגרפיה במהלך השיעורים. כמו כן תקבלו מאיתנו טיפים לריקוד המושלם – שיהיה בסוף ריקוד מיוחד רק שלכם – מזכרת לכל החיים.

רוצים להתייעץ בנושא ריקוד חתונה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שיעורי ריקוד חתונה במרכז
לימוד ריקוד חתונה בשרון
ריקוד חתונה בתל אביב
ריקוד חתן כלה תל אביב
ריקוד חתונה פתח תקווה
ריקוד לחתונה בפתח-תקוה
ריקוד חתונה רמת-גן
ריקוד חתן כלה רמת גן
ריקוד חתונה בת-ים
ריקוד חתונה בת ים
ריקוד לחתונה בני ברק
ריקוד חתונה הרצליה
ריקוד לחתונה ברמת אביב
ריקוד חתונה חולון
ריקוד חתונה ראשון לציון
ריקוד חתונה רעננה
ריקוד חתונה כפר סבא
ריקוד לחתונה קרית אונו
ריקוד חתן כלה באזור
ריקוד לחתונה אור יהודה
ריקוד חתן כלה ביהוד
ריקוד חתונה בהוד השרון

שאלות נפוצות

 • יש לי שתי רגליים שמאליות. האם תוכלו ללמד אותי לרקוד?

  בוודאי, אם אתם יודעים ללכת נוכל ללמד אתכם לרקוד. המדריכים המקצועיים שלנו יוכלו ללמד אתכם בשיעור יחיד פרטי את סודות הריקוד הלטיני. אנחנו מאמינים בכך שכל אחד יכול לרקוד, גם אם הוא קצת חושש, וגם אם יקח לו קצת יותר זמן מאחרים - זה בסדר גמור ובסוף הוא יהיה רקדן מצויין. המדריכים מעבירים את ההדרכות באווירה צעירה ומהנה, באופן אישי ותומך, מה שהופך את ההדרכה לקלילה ונעימה. אנחנו מעבירים גם הדרכות והפעלות ריקוד לקהל וקבוצות - וגם שם נצליח לסחוף את הקבוצה. למדריכים שלנו ניסיון רב ואלפי רקדנים נכחו בשיעורים שלנו. עם הידע שצברנו, אנחנו יכולים ללמד גם אותך לרקוד סלסה וריקודים לטיינים בקלות ובהנאה.

 • אנחנו מתחתנים! כמה זמן יקח לנו ללמוד ריקוד חתן כלה לחתונה?

  קודם כל מזל טוב! את ריקוד החתונה לחתן וכלה מומלץ להתחיל ללמוד כשלושה חודשים מראש – כדי להשיג תוצאות מקסימליות. רוב הזוגות לומדים לפני החתונה את הריקוד ב-10 שיעורים, הכוללים גם כוריאוגרפיה אישית. לכן, בשל העומס הצפוי לקראת האירוע, כדאי לקחת קצת זמן ספייר. ניתן כמובן, ללמוד גם מספר שיעורים קטן יותר בסמוך למועד החתונה – בכדי להשיג בזמן קצר יותר את השיפור המקסימאלי. בכל מקרה, מומלץ להגיע לחתונה לאחר כמה שיעורי ריקוד, גם לשם החוויה והמזכרת וגם כדי שהריקוד שבכל מקרה תעשו, יקבל קצת צבע. עם מקצועיות גבוהה של צוות סלסה4פאן הזוג המאושר מגיע לתוצאות שידהימו את המשפחה והחברים.

 • אילו סוגי הדרכות אתם עושים? האם זה מתאים בשבילי?

  אנחנו עושים הדרכות ושיעורים בריקודים לטיניים שונים וסוחפים. ההדרכות שלנו מותאמות לצורך שלך. בין היתר אנחנו מעבירים שיעורים פרטיים ליחידים או לזוגות, קורסי סלסה, חוגי סלסה, שיעורי ריקוד חתונה לחתן והכלה, סדנאות קשר זוגי, סדנאות קצב, סדנת תנועות גוף, ימי הולדת, הדרכות בבתי ספר, הפעלות באירועים, בר/בת מצוה, מסיבת רווקות, הפעלות בערבי גיבוש ועוד. ניתן להתאים לכל אירוע את תוכן ההדרכה, וכמובן ניתן לקבוע מפגש אחד או מספר מפגשים. בהדרכות הפרטיות ניתן יחס אישי יותר. בהדרכות הקבוצתיות אנחנו מפעילים את הקהל במשך כל האירוע וניתן לשלב גם הופעות. ההדרכות באווירה קלילה ומהנה.

 • אף פעם לא רקדתי, האם יש צורך בניסיון קודם בכדי ללמוד לרקוד?

  בכדי לרקוד אין צורך בניסיון קודם, ואף אחד לא נולד רקדן, נכון? את הניסיון צוברים בדרך כלל דרך השיעורים וההדרכות שנערכים. המדריכים שלנו מלמדים את סגנונות הריקוד הלטיני החל מהצעד הראשון, כך שגם אם אין לכן ניסיון בתחום, תוכלו להתחיל ללמוד ולהתקדם. באהבה ועם הרבה חיוך ניקח אתכם יד ביד אל תוך הלב של הריקודים הלטיינים ונגרום גם לכם להתאהב בהם. לצוות סלסה4פאן ניסיון רב ומערכי שיעור מובנים ללימוד הרקדנים מהצעד הראשון ועד לריקודים סוערים וסוחפים שיגרמו לכם להתמכר לרחבת הריקודים. אלפי רקדנים שלמדו והתקדמו רוקדים ברחבי הארץ על רחבות הריקודים השונות. גם אתם יכולים. מבטיחים לכם שתצליחו!

 • כיצד מתנהלים שיעורי ריקוד חתונה לזוגות לפני החתונה?

  שיעורי ריקוד חתן כלה הם שיעורי ריקוד פרטיים, בחדר פרטי, רק בני הזוג והמדריך. כל חתן וכלה יכולים לעשות ריקוד חתונה, ובמידה ואין לכם רקע בריקוד - השיעורים הם מהצעד הראשון. השיעורים תמיד יהיו בקצב המותאם עבור הזוג ותוך תשומת לב אישית ואווירה חמה וביתית. התוכן של שיעור ריקוד לחתונה מותאם לסגנונות הריקוד המועדפים על הזוג בהתאם לרמה הנדרשת עבורם, לטעמם האישי של בני הזוג, ולאופי האירוע. המדריך יכול להמליץ לזוג על סגנון המתאים להם. השיר נבחר על ידי הזוג לפי טעמו, אך גם המדריך ישמח לסייע. לאחר מכן המדריך בונה את הכוריאוגרפיה האישית על השיר והאלמנטים שנבחר הוא לפי התקדמות הזוג בשיעורים.

 • איזה סגנונות של ריקודים אתם מלמדים? איזה ריקוד מומלץ?

  צוות סלסה4פאן מלמד סגנונות שונים של הריקודים הלטיניים הסוחפים, בכדי שתוכלו לבחור את הסגנון אליו אתם נמשכים יותר. בין היתר אנחנו מלמדים: סלסה קובנית, סלסה אל-איי, סלסה קולומביאנית, רואדה (סלסה במעגל), תנועתיות של הגוף, קצב ומוסיקה, צ'ה צ'ה צ'ה, בצ'אטה, רוק'נ'רול, מרנגה, רומבה, פריסטייל, סלואו לטיני ועוד. אנו מעבירים גם קורסי מדריכים והכשרה שלהם. כמו כן אנחנו מלמדים ריקודי שורות לטיניים וברזילאיים. ניתן כמובן ללמוד יותר מסגנון ריקוד אחד כך שניתן בסופו של דבר לשלב אלמנטים מכל הסגנונות בריקוד שלכם. כמו כן ניתן לתאם הדרכות הכוללות טעימה מכל הסגנונות. כל סגנון ריקוד לטיני הוא מיוחד ומהנה.

שירותים נוספים