התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


הדרכת ריקוד באירוע

  • הדרכת ריקוד באירוע תכניס לאירוע שלכם הרבה עניין וכיף. צוות המדריכים שלנו בשיטה הייחודית של הדרכה על המוסיקה יפעיל את הקהל בהרבה אהבה ופאן.

מחפשים הדרכה והפעלת ריקוד באירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון. צוות סלסה4פאן בעל 10 שנים ניסיון בתחום הריקודים הלטיניים באירועים, תוך הפעלה והרקדה של מאות אנשים בכל אירוע. אנחנו נשלח צוות רקדנים מיוחד לאירועים שלכם, שיפעיל וירקיד את הקהל. ניתן לשלב עם הופעה, הדרכה מיוחדת, הפעלה, כוריאוגרפיה, הפתעה ועוד.

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

הדרכת ריקוד באירוע

אם אתם מחפשים מחפשים הדרכה והפעלת ריקוד באירוע שלכם - הגעתם למקום הנכון. צוות סלסה4פאן בעל 10 שנים ניסיון בתחום הריקודים הלטיניים באירועים, תוך הפעלה והרקדה של מאות אנשים בכל אירוע. אנחנו נשלח צוות רקדנים מיוחד לאירועים שלכם, שיפעיל וירקיד את הקהל.

הדרכת ריקוד על המוסיקה

השיטה הייחודית שלנו היא הדרכת הריקוד על המוסיקה - כך שגם מי שאינו מעוניין להשתתף בהדרכה יוכל לשמוע את המוסיקה ולהנות. בנוסף לכך, המוסיקה לעולם לא עוצרת, כך שהאירוע כל הזמן ממשיך והדינאמיקה שלו לא נעצרת. הרקדנים מפעילים את הקהל ביחד עם המוסיקה מה שיוצר אנרגיות וקצב להפעלה וכמובן נותן הרגשה של אקשן ושל אירוע מעניין ומקפיץ.

סגנונות הדרכת ריקוד באירועים

ניתן לשלב הדרכות ריקוד באירוע עם הופעה, הדרכה מיוחדת, הפעלה, כוריאוגרפיה, הפתעה ועוד. בין הסגנונות אותם אנחנו מדריכים באירועים סלסה, בצ'אטה, מרנגה, צ'ה צ'ה, רואדה, רומבה, פריסטייל, סלואו, רומנטי, ריקודי שורות ברזילאיים, ריקודי שורות לטיניים ועוד.

שירותים נוספים