התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


שיעורי ריקוד

  • שיעורי ריקוד במגוון סגנונות שונים, ע"י מדריך יחיד או מספר מדריכים, מתאימים לשיעורים אישיים, זוגיים או קבוצתיים וכמובן גם כהפעלות לאירועים.

אם אתם מחפשים שיעורי ריקוד והפעלות לאירוע שלכם – הדרכות מיוחדות בריקוד – צוות המדריכים של סלסה4פאן ירקיד את המשתתפים באירוע, תוך שילוב מוסיקה מקפיצה, מדריכים חייכנים והמון הומור. אין צורך בידע מוקדם בריקוד – אם אתם מחפשים אטרקציה מיוחדת לאירוע זה המקום. אנו מעבירים שיעורי ריקוד לטיניים במגוון סגנונות: סלסה, בצ'אטה, מרנגה, צ'ה צ'ה, רואדה, רומבה, פריסטייל, סלואו, רומנטי, ועוד.

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

שיעורים והדרכות ריקוד לטיני

אם אתם מחפשים שיעורי ריקוד והפעלות לאירוע שלכם או הדרכות מיוחדות בריקוד - הגעתם למקום הנכון. צוות המדריכים של סלסה4פאן ירקיד את המשתתפים באירוע, תוך שילוב מוסיקה מקפיצה, מדריכים חייכנים והמון הומור. אין צורך בידע מוקדם בריקוד. השיעורים יכולים להיות פרטיים או קבוצתיים. ניתן לקבוע שיעורי ריקוד כאטרקציות מיוחדות לאירוע או שיעורי קירוד לאירועים מיוחדים אישיים או זוגיים.

שיעורי ריקוד במגוון סגנונות

אנו מעבירים שיעורי ריקוד לטיניים במגוון סגנונות: סלסה, בצ'אטה, מרנגה, צ'ה צ'ה, רואדה, רומבה, פריסטייל, סלואו, רומנטי, ריקודי שורות ברזילאיים, ריקודי שורות לטיניים ועוד.

מיקום שיעורי הריקוד

השיעורים יתקיימו בסטודיו לריקוד הכולל מראות, פרקט, הגברה, מראות ותאורה. השיעורים יכולים להתקיים גם במקום אחר לפי בחירתכם.

מעוניינים בלימוד שיעורי ריקוד?

מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכם

Invalid Input

אנא הכנס מס' טלפון

אנא הכנס אימייל תקין

Invalid Input

עם ניסיון של מעל 10 שנים, צוות מדריכי סלסה4פאן ישמח ללמד אתכם את כל סודות הקסם הלטיני בכיף ובאהבה גדולה.

בין סגנונות הריקוד שאנחנו מלמדים תמצאו בין היתר סלסה, רואדה, בצ'אטה, צ'ה צ'ה צ'ה, מרנגה, ריקודי שורות וריקודי זוגות לטיניים וברזילאיים.
אם אתם רוצים ללמוד את הסודות של הריקודים הלטיניים וגם להצליח וגם להנות מכך, אנחנו כאן בשבילכם!

נשמח להעביר לכם אחת מההדרכות שלנו: שיעור פרטי בסלסה או שיעור ריקוד לטיני אחר, שיעור זוגי, הדרכת ריקוד באירוע, ריקוד חתן כלה, ריקוד סלואו חתונה, ריקוד בר מצווה, ריקוד בת מצווה, ועוד.
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

שירותים נוספים