התקשר עכשיו

050-9990693

Menu
מלאו פרטיכם ונציג Salsa4Fun יחזור אליכםאנא מלא שם


אנא מלא טלפון


אנא מלא אימייל


הדרכות והופעות לאירועים

הופעות סלסה לאירועים

מחפשים הופעה מיוחדת לאירוע שלכם? צוות סלסה4פאן בעל 10 שנות ניסיון בתחום הריקודים הלטיניים ישמח להגיע ולהופיע באירוע שלכם. ההופעה יכולה להיות כחלק מהאירוע, כהפתעה או כתוספת ואפילו כמסמר המרכזי. הרקדנים שלנו יגיעו בתלבושות מיוחדות ועם כוריאוגרפיה מוכנה מראש עליה התאמנו זמן רב מאוד יכניסו קצת 'אקשן' לאירוע ויעשו לכולם חשק לעוד.

הדרכת ריקוד באירוע

מחפשים הדרכה והפעלת ריקוד באירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון. צוות סלסה4פאן בעל 10 שנים ניסיון בתחום הריקודים הלטיניים באירועים, תוך הפעלה והרקדה של מאות אנשים בכל אירוע. אנחנו נשלח צוות רקדנים מיוחד לאירועים שלכם, שיפעיל וירקיד את הקהל. ניתן לשלב עם הופעה, הדרכה מיוחדת, הפעלה, כוריאוגרפיה, הפתעה ועוד.

רקדני סלסה לאירועים

מחפשים רקדני סלסה וריקודים לטיניים לאירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון. צוות סלסה4פאן בעל 10 שנים ניסיון של רקדנים באירועים, תוך הפעלה או הופעות באירועים, עם מאות אנשים בכל אירוע. אנחנו נשלח צוות רקדנים מיוחד לאירועים שלכם, שיופיעו באירוע שלכם ו/או שיפעילו וירקידו את הקהל.

רקדנים סמויים

מחפשים רקדנים סמויים לאירוע? הגעתם למקום הנכון. צוות סלסה4פאן בעל 10 שנים של ניסיון בתחום הריקודים הלטיניים ידאג לכך שבאירוע המיוחד שלכם האורחים ימשיכו לקפץ על הרחבה. הרקדנים הסמויים יפעילו את הקהל, יעשו שמח, יכניסו אנרגיות לאירוע וירקידו את הצעירים והמבוגרים.

ריקוד בר מצווה

ריקוד בר מצווה עם רקדנית מקצועית או ריקוד אמא ובן לבר המצווה, הוא הפתעה מהנה מאוד לאורחים ומתנה חווייתית ומדליקה לילד. נשמח ללמד אתכם ריקוד בר מצווה מהנה ומגניב שבסופו ילדכם יופיע מול האורחים באירוע בריקוד המרגש עם רקדנית מקצועית או בריקוד אמא ובן.

ריקוד בת מצווה

ריקוד בת מצווה עם רקדן מקצועי או ריקוד אבא ובת - הוא הפתעה מהנה מאוד לאורחים ומתנה מדליקה וחוויה אמיתית לילדה המקסימה. נשמח ללמד את ילדתכם ריקוד בת מצווה מהנה ומגניב שבסופו היא תוכל להופיע עם רקדן מקצועי בבת המצווה או לעשות הופעה של אבא ובת.

שאלות נפוצות

 • יש לי שתי רגליים שמאליות. האם תוכלו ללמד אותי לרקוד?

  בוודאי, אם אתם יודעים ללכת נוכל ללמד אתכם לרקוד. המדריכים המקצועיים שלנו יוכלו ללמד אתכם בשיעור יחיד פרטי את סודות הריקוד הלטיני. אנחנו מאמינים בכך שכל אחד יכול לרקוד, גם אם הוא קצת חושש, וגם אם יקח לו קצת יותר זמן מאחרים - זה בסדר גמור ובסוף הוא יהיה רקדן מצויין. המדריכים מעבירים את ההדרכות באווירה צעירה ומהנה, באופן אישי ותומך, מה שהופך את ההדרכה לקלילה ונעימה. אנחנו מעבירים גם הדרכות והפעלות ריקוד לקהל וקבוצות - וגם שם נצליח לסחוף את הקבוצה. למדריכים שלנו ניסיון רב ואלפי רקדנים נכחו בשיעורים שלנו. עם הידע שצברנו, אנחנו יכולים ללמד גם אותך לרקוד סלסה וריקודים לטיינים בקלות ובהנאה.

 • אנחנו מתחתנים! כמה זמן יקח לנו ללמוד ריקוד חתן כלה לחתונה?

  קודם כל מזל טוב! את ריקוד החתונה לחתן וכלה מומלץ להתחיל ללמוד כשלושה חודשים מראש – כדי להשיג תוצאות מקסימליות. רוב הזוגות לומדים לפני החתונה את הריקוד ב-10 שיעורים, הכוללים גם כוריאוגרפיה אישית. לכן, בשל העומס הצפוי לקראת האירוע, כדאי לקחת קצת זמן ספייר. ניתן כמובן, ללמוד גם מספר שיעורים קטן יותר בסמוך למועד החתונה – בכדי להשיג בזמן קצר יותר את השיפור המקסימאלי. בכל מקרה, מומלץ להגיע לחתונה לאחר כמה שיעורי ריקוד, גם לשם החוויה והמזכרת וגם כדי שהריקוד שבכל מקרה תעשו, יקבל קצת צבע. עם מקצועיות גבוהה של צוות סלסה4פאן הזוג המאושר מגיע לתוצאות שידהימו את המשפחה והחברים.

 • אילו סוגי הדרכות אתם עושים? האם זה מתאים בשבילי?

  אנחנו עושים הדרכות ושיעורים בריקודים לטיניים שונים וסוחפים. ההדרכות שלנו מותאמות לצורך שלך. בין היתר אנחנו מעבירים שיעורים פרטיים ליחידים או לזוגות, קורסי סלסה, חוגי סלסה, שיעורי ריקוד חתונה לחתן והכלה, סדנאות קשר זוגי, סדנאות קצב, סדנת תנועות גוף, ימי הולדת, הדרכות בבתי ספר, הפעלות באירועים, בר/בת מצוה, מסיבת רווקות, הפעלות בערבי גיבוש ועוד. ניתן להתאים לכל אירוע את תוכן ההדרכה, וכמובן ניתן לקבוע מפגש אחד או מספר מפגשים. בהדרכות הפרטיות ניתן יחס אישי יותר. בהדרכות הקבוצתיות אנחנו מפעילים את הקהל במשך כל האירוע וניתן לשלב גם הופעות. ההדרכות באווירה קלילה ומהנה.

 • אף פעם לא רקדתי, האם יש צורך בניסיון קודם בכדי ללמוד לרקוד?

  בכדי לרקוד אין צורך בניסיון קודם, ואף אחד לא נולד רקדן, נכון? את הניסיון צוברים בדרך כלל דרך השיעורים וההדרכות שנערכים. המדריכים שלנו מלמדים את סגנונות הריקוד הלטיני החל מהצעד הראשון, כך שגם אם אין לכן ניסיון בתחום, תוכלו להתחיל ללמוד ולהתקדם. באהבה ועם הרבה חיוך ניקח אתכם יד ביד אל תוך הלב של הריקודים הלטיינים ונגרום גם לכם להתאהב בהם. לצוות סלסה4פאן ניסיון רב ומערכי שיעור מובנים ללימוד הרקדנים מהצעד הראשון ועד לריקודים סוערים וסוחפים שיגרמו לכם להתמכר לרחבת הריקודים. אלפי רקדנים שלמדו והתקדמו רוקדים ברחבי הארץ על רחבות הריקודים השונות. גם אתם יכולים. מבטיחים לכם שתצליחו!

 • כיצד מתנהלים שיעורי ריקוד חתונה לזוגות לפני החתונה?

  שיעורי ריקוד חתן כלה הם שיעורי ריקוד פרטיים, בחדר פרטי, רק בני הזוג והמדריך. כל חתן וכלה יכולים לעשות ריקוד חתונה, ובמידה ואין לכם רקע בריקוד - השיעורים הם מהצעד הראשון. השיעורים תמיד יהיו בקצב המותאם עבור הזוג ותוך תשומת לב אישית ואווירה חמה וביתית. התוכן של שיעור ריקוד לחתונה מותאם לסגנונות הריקוד המועדפים על הזוג בהתאם לרמה הנדרשת עבורם, לטעמם האישי של בני הזוג, ולאופי האירוע. המדריך יכול להמליץ לזוג על סגנון המתאים להם. השיר נבחר על ידי הזוג לפי טעמו, אך גם המדריך ישמח לסייע. לאחר מכן המדריך בונה את הכוריאוגרפיה האישית על השיר והאלמנטים שנבחר הוא לפי התקדמות הזוג בשיעורים.

 • איזה סגנונות של ריקודים אתם מלמדים? איזה ריקוד מומלץ?

  צוות סלסה4פאן מלמד סגנונות שונים של הריקודים הלטיניים הסוחפים, בכדי שתוכלו לבחור את הסגנון אליו אתם נמשכים יותר. בין היתר אנחנו מלמדים: סלסה קובנית, סלסה אל-איי, סלסה קולומביאנית, רואדה (סלסה במעגל), תנועתיות של הגוף, קצב ומוסיקה, צ'ה צ'ה צ'ה, בצ'אטה, רוק'נ'רול, מרנגה, רומבה, פריסטייל, סלואו לטיני ועוד. אנו מעבירים גם קורסי מדריכים והכשרה שלהם. כמו כן אנחנו מלמדים ריקודי שורות לטיניים וברזילאיים. ניתן כמובן ללמוד יותר מסגנון ריקוד אחד כך שניתן בסופו של דבר לשלב אלמנטים מכל הסגנונות בריקוד שלכם. כמו כן ניתן לתאם הדרכות הכוללות טעימה מכל הסגנונות. כל סגנון ריקוד לטיני הוא מיוחד ומהנה.

שירותים נוספים